54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РАДНИК ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕКСІЙ МІРОШНИЧЕНКО ОЗНАЙОМИВСЯ ІЗ РЕАЛІЗАЦІЄЮ ПРОЕКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА КРИВООЗЕРЩИНІ

17.01.2020

«Мрії збуваються!», - ці слова радісно звучали під час святкового відкриття танцювальної зали Кривоозерського районного будинку культури.

При спілкуванні із присутніми батьками, представниками культурної галузі та керівництва району радник голови Миколаївської обласної ради Олексій Мірошниченко та депутат обласної ради Сергій Наказенко згадали про те, що спільним зусиллями намагалися впродовж кількох останніх років втілити цю «маленьку мрію», звертаючись за фінансовою допомогою до спонсорів та депутатів Верховної Ради щодо можливості виділення бюджетних коштів для її реалізації. І завдяки тому, що цей проект став одним із переможців обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, нова, сучасна танцювальна зала стала новорічним подарунком для кривоозерської малечі та дорослих.

 

Завдяки участі у обласному конкурсі на території Кривоозерського району було реалізовано і другий проект та встановлено сучасний енергозберігаючий котел у Голосківській ЗОШ. Представники педагогічного колективу висловили велике задоволення і подяку керівництву та депутатському корпусу обласної ради за підтримку місцевих ініціатив, спрямованих на вирішення важливих соціальних питань.

 

Радник голови обласної ради Олексій Мірошниченко підкреслив важливість реалізації спільних проектів, а також зазначив, що за умов співфінансування 50% їхньої вартості з обласного та районного бюджетів, загальна сума вартості обох проектів склала всього близько 300 тис. грн. І державним структурам вищого рівня варто повчитися раціональному використанню бюджетних коштів у місцевих громад, тоді реальним стане втілення ще більшої кількості таких проектів.

 

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку