54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ВИХОВАНЦІ ОБЛАСНОГО БУДИНКУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «РОЗМАЇТІ САМОЦВІТИ» ТА «РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ»

17.01.2020

З дев’ятого по дванадцяте січня у м. Львові відбувся V Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс «Розмаїті Самоцвіти» і Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». Участь у ньому взяли творчі колективи і виконавці з України. Виступили на фестивалі і вихованці «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Дивограй» (керівник Людмила Шепелевич) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.За підсумками конкурсної програми учасники фестивалю посіли наступні місця:

–Журавель Дар’я – ІІ мцсце в другій віковій категорії;
–Стефанішен Максим– ІІІ місце в другій віковій категорії;
–вокальний ансамбль – І місце у третій віковій категорії;
–Літвінова Катерина – І місце у третій віковій категорії;
– Нікітенко Вікторія – ІІ місце у третій віковій категорії;
–Диська Ольга – ІІ місце у третій віковій категорії.

Усі учасники фестивалю були нагороджені пам’ятними подарунками і фестивальними сувенірами.

Фестивалі-конкурси «Розмаїті Самоцвіти» і «Різдвяні канікули» стали святом приємних вражень і незабутніх зустрічей, справжньою окрасою якого є велике сузір’я яскравих та неповторних дитячих талантів.

 

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку