54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА КОНТРОЛІ ДЕПУТАТІВ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16.01.2020

На 2019 рік для виконання Програми туризму та курортів в Миколаївській області було доведено фінансування в сумі 268,5 тис. грн.

Презентація програми

Для популяризації туристичного потенціалу області протягом 2019 року організовано участь представників туристичного бізнесу у 5 виставково-ярмаркових заходах (м. Київ, м. Львів та м. Мінськ) та проведено презентації туристично-рекреаційних можливостей під час 7 спеціалізованих туристичних заходів в містах Києві, Одесі, Миколаєві, Львові, Тернополі, Чернігові.

Управлінням протягом 2019 року проведено такі заходи:

6 лютого 2019 року в приміщенні Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування пройшов круглий стіл на тему: «Туризм як драйвер розвитку місцевих громад». В рамках круглого столі було підписано угоду про співробітництво між Миколаївської облдержадміністрацією та Національною туристичною організацією України.

11 лютого 2019 року в приміщенні Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування пройшов семінар на тему: «Розвиток сільських територій через створення туристичних кластерів».

4-6 травня 2019 року проведено рекламно-інформаційний тур по Березанському району за участі представників туристичного бізнесу Республіки Білорусь, загальною кількістю 50 осіб. Гостей було ознайомлено з туристичним потенціалом Коблівської об’єднаної територіальної громади (зони відпочинку комлеве та Рибаківка, проведено дегустації на ВАТ «Коблеве» та устричному господарстві «Устриці Скіфії».

17 травня 2019 року в Миколаївській області відбувся рекламно-інформаційний тур по Березанському та Миколаївському районах. Участь у інфотурі взяли 20 представників регіональних засобів масової інформації та суб’єктів туристичної діяльності Миколаївської області. Результатом проведення інфотуру стала велика кількість публікацій про рекреаційний та туристичний потенціал області в всеукраїнських і міжнародних виданнях, різноманітних туристичних веб-ресурсах тощо.

18 травня 2019 року на території національного природного парку «Білобережжя Святослава» проведено науково-туристичний захід «Науковий пленер Білобережжя».

17-19 травня 2019 року підтримано проведення в с. Трихати Миколаївського району Третього Міжнародного фестивалю повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival 2019».

25-26 травня 2019 року підтримано проведення в місті Миколаєві фестивального свята на воді «Миколаїв River Fest» до Дня Святого Миколая Літнього.

17-18 серпня 2019 року на території національного природного парку «Білобережжя Святослава» проведено еколого-туристичний захід «Ахіллів забіг.

20-22 вересня 2019 року поблизу м. Южноукраїнська проведено туристичний фестиваль «Відпочивай активно!».

27 вересня 2019 року у Миколаївській астрономічній обсерваторії відбулися урочистості до Міжнародного дня туризму. У заході взяли участь фахівці туристичної сфери Миколаєва та Миколаївської області, представники органів місцевого самоврядування , органів державної влади та туристична громадськість Миколаївщини.

14-15 листопада 2019 року в м. Миколаєві пройшла Туристична майстерня Миколаївщини. Захід проводився з метою популяризації туристичних можливостей регіонів та міст України, активізації розвитку внутрішнього туризму, презентації кращих туристичних продуктів і проектів, обміну досвідом у створенні та розвитку туристичних інформаційних центрів в Україні.

На 2020 рік в обласному бюджеті передбачено фінансування в розмірі 564,6 тис. грн.

Пріоритетними напрямами розвитку туризму в Миколаївській області є:

  1. Створення та підтримка діяльності КП «Центр розвитку туризму Миколаївщини»

Для чого:Створення комплексного інформаційного ресурсу про туристичні продукти Миколаївської області для туристів, створення туристичних продуктів для туристів та популяризація в'їзного туризму, промоція туристичних об’єктів і заходів, формування туристичного потоку та тривалості перебування на території Миколаївської області.

Результат: збільшення кількості туристів на 50% щорічно (500-700 тис. осіб).

  1. Створення туристичного порталу Миколаївської області; створення, підтримка та оновлення мобільного додатка для туристів “Vizit in Mykolayiv!”.

Для чого: узагальнення та поширення інформації про туристичний потенціал Миколаївської області в мережі Інтернет, створення віртуальних туристичних продуктів.

Результат: залучення вітчизняних та іноземних туристів, створення 3Д турів.

  1. Створення туристичної інфраструктури: дорожніх знаків, вказівників, облаштування веломаршрутів та стежок, оглядових майданчиків, кемпінгів, стоянок, та місць відпочинку для туристів тощо.

Для чого: створення умов для розвитку пішохідного, велосипедного та інших видів спортивного туризму, організація безпеки туристів тощо.

Результат: популяризація активних видів туризму, створення умов для доступності туристичних об’єктів.

  1. Організація та проведення спеціалізованих рекламно-інформаційних турів із залученням представників засобів масової інформації, туристичних операторів (у тому числі іноземних).

Для чого: поширення інформації про туристичні об’єкти, нові туристичні маршрути, створення позитивного туристичного іміджу.

Результат: поширення інформації про туристичні продукти в друкованих та електронних ЗМІ, формування позитивної інформації в новинах та соцмережах.

  1. Проведення Миколаївського туристичного форуму.

Для чого: залучення інвестицій у розвиток туризму, презентація кращих туристичних проектів та продуктів.

Результат: просування туристичної індустрії Миколаївської області, розвиток туристичного бізнесу

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку