54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У НУК ІМ.АДМІРАЛА МАКАРОВА ВІДКРИЛАСЬ ВИСТАВКА, ПРИСВЯЧЕНА 70-ТИ РІЧЧЮ КНР

15.01.2020

15-го січня у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова розпочала роботу фотовиставка присвячена 70-ти річчю Китайської Народної Республіки. Між Україною та КНР задекларовано дружні відносини конструктивного партнерства. Ділові зв'язки між вищими законодавчими органами двох країн, урядами, міністерствами, відомствами та громадськими організаціями набули стабільного і регулярного характеру. Про це, зокрема, говорив і Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі пан Сун Ліцюнь, який завітав на урочисту церемонію відкриття експозиції.

         «Чому ми організували таку фотовиставку? Я впевнений, що для цього маємо чимало підстав і причин. Протягом останніх років китайсько-українські ділові стосунки розвиваються дуже динамічно. Співробітництво здійснюється у різних галузях. Ми спостерігаємо підвищення інтересу з боку української молоді до вивчення китайської мови, китайської культури. Чимала кількість українських юнаків та дівчат зацікавлені у Китаї. Вони мають бажання ближче познайомитися з нашою країною – її досягненнями, етапами розвитку. Тому, щоб українські друзі по-справжньому зрозуміли Китай, ми сьогодні і вирішили організувати таку фотовиставку»,- зазначив Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі.

         Миколаївський Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова невипадково став місцем зустрічі українців з китайськими друзями і партнерами. Протягом 20 років триває співробітництво Миколаївського ВИШу з Китайською Народною Республікою. Останні 8-10 років стосунки набули більш інтенсивного характеру. На сьогоднішній день, за інформацією Державного центру міжнародного співробітництва, в Національному університеті кораблебудування здобуває освіту найбільша кількість китайських студентів, порівняно з іншими ВИШами – 400 молодих людей на різних формах навчання. Налагоджено партнерську взаємодію з цілим рядом китайських університетів та організацій.

         «Сьогодні у нас визначний день в Україно-Китайських відносинах. До нас у гості завітав Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі пан Сун Ліцюнь. Він відкрив виставку, присвячену 70-ти річчю КНР. Це є прикладом тісного співробітництва Китаю і України, Китайської Народної Республіки і Миколаївського Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Сьогодні тут дуже багато студентів, як українських, так і китайських. Наші земляки-юнаки і дівчата цікавляться історією становлення КНР, самобутньою культурою цієї країни, напрацьованим протягом цих десятиліть досвідом розбудови найпотужнішої в світі економіки. В свою чергу нам теж є чим поділитися, і чому навчити»,- сказав ректор НУК ім. адмірала Макарова Євген Трушляков.

         З відкриттям виставки гостей і господарів привітали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, народний депутат України VIIIскликанняТарас Кремінь.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку