54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

У НУК ІМ.АДМІРАЛА МАКАРОВА ВІДКРИЛАСЬ ВИСТАВКА, ПРИСВЯЧЕНА 70-ТИ РІЧЧЮ КНР

15.01.2020

15-го січня у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова розпочала роботу фотовиставка присвячена 70-ти річчю Китайської Народної Республіки. Між Україною та КНР задекларовано дружні відносини конструктивного партнерства. Ділові зв'язки між вищими законодавчими органами двох країн, урядами, міністерствами, відомствами та громадськими організаціями набули стабільного і регулярного характеру. Про це, зокрема, говорив і Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі пан Сун Ліцюнь, який завітав на урочисту церемонію відкриття експозиції.

         «Чому ми організували таку фотовиставку? Я впевнений, що для цього маємо чимало підстав і причин. Протягом останніх років китайсько-українські ділові стосунки розвиваються дуже динамічно. Співробітництво здійснюється у різних галузях. Ми спостерігаємо підвищення інтересу з боку української молоді до вивчення китайської мови, китайської культури. Чимала кількість українських юнаків та дівчат зацікавлені у Китаї. Вони мають бажання ближче познайомитися з нашою країною – її досягненнями, етапами розвитку. Тому, щоб українські друзі по-справжньому зрозуміли Китай, ми сьогодні і вирішили організувати таку фотовиставку»,- зазначив Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі.

         Миколаївський Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова невипадково став місцем зустрічі українців з китайськими друзями і партнерами. Протягом 20 років триває співробітництво Миколаївського ВИШу з Китайською Народною Республікою. Останні 8-10 років стосунки набули більш інтенсивного характеру. На сьогоднішній день, за інформацією Державного центру міжнародного співробітництва, в Національному університеті кораблебудування здобуває освіту найбільша кількість китайських студентів, порівняно з іншими ВИШами – 400 молодих людей на різних формах навчання. Налагоджено партнерську взаємодію з цілим рядом китайських університетів та організацій.

         «Сьогодні у нас визначний день в Україно-Китайських відносинах. До нас у гості завітав Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі пан Сун Ліцюнь. Він відкрив виставку, присвячену 70-ти річчю КНР. Це є прикладом тісного співробітництва Китаю і України, Китайської Народної Республіки і Миколаївського Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Сьогодні тут дуже багато студентів, як українських, так і китайських. Наші земляки-юнаки і дівчата цікавляться історією становлення КНР, самобутньою культурою цієї країни, напрацьованим протягом цих десятиліть досвідом розбудови найпотужнішої в світі економіки. В свою чергу нам теж є чим поділитися, і чому навчити»,- сказав ректор НУК ім. адмірала Макарова Євген Трушляков.

         З відкриттям виставки гостей і господарів привітали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, народний депутат України VIIIскликанняТарас Кремінь.

Події

05 березня 2020 року, об 11 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться  тридцять друга позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

Розпорядження голови обласної ради від 27.02.2020 року №25-p 

Оголошення Читати всі
2020-02-26
Оголошення

Миколаївським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі № 400/571/20 за позовом Миколаївської обласної державної адміністрації до Миколаївської обласної ради про визнання протиправним та нечинним окремих положень рішення Миколаївської обласної ради від 26 грудня 2019 рок №15 "Про обласний бюджет Миколаївської області на 2020 рік".

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Лютий 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку