54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ВІКТОРІЯ МАТІЄНКО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗБОРАХ АСОЦІАЦІЇ УЧАСНИКІВ ТА ІНВАЛІДІВ АТО

14.01.2020

Соціальний захист учасників бойових дій та членів їх родин, родин загиблих захисників територіальної цілісності і незалежності країни, питання санаторно-курортного лікування, меморандум із обласною державною адміністрацією, організація пільгових пасажирських перевезень, співпраця із депутатським корпусом Миколаївської обласної ради, організація спортивних заходів, вирішення житлових питань – про ці та інші напрацювання минулого 2019 року говорив зі своїми побратимами голова громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів антитерористичної операції » Ілля Шполянський у науково-педагогічній бібліотеці під час зборів 13-го січня.

 

За дорученням Вікторії Москаленко у зібранні взяла участь радник голови обласної ради Вікторія Матієнко. До речі, голова громадської організації зробив акцент на чіткій взаємодії ветеранського руху Миколаївщини із дружинами та мамами загиблих у неоголошеній російсько-українській війні Героїв. Такого результату вдалося досягти, у тому числі, завдяки підтримці голови обласної ради і особистим зусиллям Вікторії Матієнко, радника голови Миколаївської обласної ради.

 

Також Ілля Шполянський, спілкуючись із побратимами, зупинявся на болючих питаннях, які турбують сьогодні ветеранську та волонтерську спільноту - матеріальна допомога учасникам бойових дій та членам їх родин у складних життєвих та матеріальних обставинах, відпочинок та оздоровлення для учасників бойових дій і членів їх родин, придбання трейлеру для обладнання ветерано-мобілю, національно – патріотичне виховання дітей та суспільства, вшанування пам’яті героїв російсько-української війни до пам’ятних дат тощо. Ветерани бойових дій на Сході України визначили і пріоритетні напрямки діяльності у 2020-му.

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку