54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ЗА ДОРУЧЕННЯМ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ОБСТЕЖЕНО АВАРІЙНИЙ ПАМ'ЯТНИК

13.01.2020

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко ініціювала негайне обстеження Меморіального комплексу воїнам-визволителям України від німецько-фашистських загарбників, що знаходиться в селі Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області й перебуває на балансі Управління культури Миколаївської області.

Враховуючи інформацію, що з’явилась в пресі про аварійний стан Меморіалу, сьогодні на місце з робочою поїздкою виїхали депутат Миколаївської обласної ради Петро Ковальчук, голова РДА Миколаївського району Алла Воробйова, заступник начальника Управління культури Миколаївської області Віталій Бойченко, Ковалівський сільський голова Ольга Снісар, начальник державної інспекції по охороні пам’яток культурив Миколаївській області Сергій Яценко, голова краєзнавчого історико –етнографічного центру «Побужжя» Валерій Шнуренко.

В селі Ковалівка безпосередньо біля Меморіального комплексу присутні відмітили аварійний стан пам’ятника, який потребує негайного ремонту, інакше є загроза його повного руйнування.

Востаннє Меморіальний комплекс ремонтували 25 років тому. Щороку силами громади проводився косметичний ремонт, який не вирішував проблему вцілому. Результатом цього стало те, що відкололась та впала частина фасаду Меморіалу й на межі того, щоб впасти знаходиться інша частина.

До Вікторії Москаленко звернулась ініціативна група у складі голови голова краєзнавчого історико –етнографічного центру «Побужжя» Валерія Шнуренко, голови Ковалівської сільради Ольги Снісар, голови Обласної ради ветеранів В. Редьки, голови об’єднання краєзнавців «Світовид» В. Дробний з проханням долучитись до вирішення питання капітального ремонту меморіального комплексу, оскільки в травні цього року Україна відзначатиме 75-ту річницю Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, а Меморіал має обласне значення.

Зазначимо, що попередньо депутати Миколаївської обласної ради вже піднімали питання необхідності нагального капітального ремонту Меморіального комплексу в с. Ковалівка, а також пам’ятки історії та монументального мистецтва місцевого значення «Курган слави», що розташований в південній частині м. Нова Одеса й переданий на баланс держінспекції по охороні пам’яток культури в Миколаївській області.

На тридцять першій позачерговій сесії обласної ради сьомого скликання депутатом обласної ради Петром Ковальчуком було порушено питання щодо необхідності проведення ремонту меморіального комплексу «Курган Слави» та меморіального комплексу в с.Ковалівка.

Вікторія Москалекно уже звернулась до голови Миколаївської ОДА з проханням вжити заходів щодо проведення необхідних ремонтних робіт на вищезазначених об’єктах та виділити кошти з обласного бюджету Миколаївської області у 2020 році на ці цілі.

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку