54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

В МОК КДЮСШ №1 ПРОЙШОВ ТУРНІР З ГРЕКО - РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

12.01.2020

Представники Миколаївської обласної ради, а саме радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак депутати Миколаївської обласної ради Петро Ковальчук та Анна Воронок взяли участь у проведенні церемонії відкриття міського турніру «Сніжинка» з греко-римської боротьби серед кадетів 2003- 2005 р.н., юнаки 2006 – 2007 р.н., який відбувся в Палаці спорту «Трудові резерви». Всього участь у турнірі взяли 205 учасників, представників 18 команд з різних областей України, 2 з команд приїхали з Молдови.

Радниця голови Оксана Корсак привітала всіх від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко Вона побажала всім учасникам успіху, незламного духу й нових перемог. Оксана Корсак відмітила нелегкий труд тренерів, а також наголосила, що чимала доля успіху спортсменів залежить від внеску і підтримки батьків й подякувала їм за це.

Депутат Миколаївської обласної ради Петро Ковальчук привітав усіх присутніх зі святами, що минули і побажав всього найкращого в прийдешньому році.

«В минулому році Вікторія Москаленко вкотре звернула увагу на необхідність допомоги МОК КДЮСШ №1. На щастя, був реалізований мікропроект й нам вдалося замінити вікна в школі на нові, енергозберігаючі та сучасні.

Я дуже сподіваюсь, що сьогодні ми стоїмо серед майбутніх чемпіонів світу, призерів та учасників Олімпійських ігор.

Я бажаю кожному спортсмену не здаватись, продовжувати боротьбу за нагороди. Дякую усім тренерам та батькам за розвиток нашої молоді!»,- Петро Ковальчук.

Директор МОК КДЮСШ № 1 Костянтин Васильєв привітав спортсменів і оголосиа турнір відкритим. Він подякував за підтримку голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та Петру Ковальчуку та вручив їм подяки.

Учасників та всіх присутніх своїми виступами привітали своїми виступами гімнастка Єлизавета Єрємєєва та КМСУ Меланія Сурніна.

Після завершення урочистої частини почались змагання спортсменів!

43 спортсмени Миколаївської області стали призерами турніру, 22 з яких є вихованцями  МОККДЮСШ №1, які здобули  8 золотих медалей, 8 срібних та 6 бронзових.

Золото: Елейкін Дмитро, Геращенко Михайло, Султанов Максут, Богдан Гліб, Ярченко Сергій, Подволоцький Вадим, Коваленко Андрій (ВУФК) та Леухін Микита.

Срібло: Максимишин Данило, Гусейнов Неджаті, Топчій Ігор, Бурлаков Данило, Левченко Богдан (ВУФК), Смочило Роман, Ярчук Георгій та Оглу Руслан.

Бронза: Магеррамов Тимур, Максимишин Богдан, Чобан Максим, Луда Максим, Великий Олександр; та Гончаренко Єгор.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку