54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

НАРАДА ПО ЗБЕРЕЖЕННЮ ЛІСІВ МИКОЛАЇВЩИНИ

10.01.2020

Про ситуацію із незаконною вирубкою полезахисних лісосмуг та лісів в Миколаївській області йшлося на нараді за участі керівництва області, депутатів Миколаївської обласної ради, керівників об’єднаних територіальних громад регіону та правоохоронних органів, працівників лісомисливських господарств.

 

         Протягом останніх п’яти-десяти років тенденція щодо масового, несанкціонованого знищення лісових насаджень набула загрозливого характеру. Під сокиру самих же селян потрапляють полезахисні лісосмуги. Люди використовують сировину аби не замерзнути взимку. Абсолютно нічим не гребують групи і так званих чорних лісорубів. Їх бізнес поставлено на потік і дуже часто він залишається безкарним. До Миколаївської обласної ради і Миколаївської обласної державної адміністрації у великій кількості надходять скарги від обурених такими протиправними діями мешканців.

 

В ході наради, на основі інформації отриманої від управління лісового та мисливського господарства і екологічної інспекції, Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області і керівників об’єднаних територіальних громад Миколаївщини визначено заходи щодо протидії знищенню лісів та лісосмуг: організацію і посилення їх охорони у взаємодії органів влади з громадськими формуваннями і правоохоронцями, окреслено проблемні питання, які потребують втручання органів влади області, депутатів Миколаївської обласної ради і шляхи їх розв’язання.

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку