54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НАЙСКЛАДНІШЕ ПОЧАТИ ДІЯТИ, ВСЕ ІНШЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАПОЛЕГЛИВОСТІ. ЗА СПРИЯННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ЇЇ РАДНИКІВ ВИРІШУЮТЬСЯ ЖИТТЄВОВАЖЛИВІ ПИТАННЯ РОДИН УЧАСНИКІВ АТО (ООС)

17.12.2019

“Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості.”, – Амелія Ергарт.

Запорукою успіху голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко та команди її радників є відсутність у словнику слова «неможливо». Те, чим вони займаються спільно, їм цікаво і важливо. Позитивний результат кожної справи досягається ціною наполегливості та цілеспрямованості особисто Вікторії Вікторівни і кожного окремо з її радників.

         Перешкоди, які природньо трапляються, їх не лякають.

 

На початку листопада голова обласної ради Вікторія Москаленко, радники голови обласної ради Вікторія Матієнко і Оксана Корсак зустрічалися з мамами і дружинами загиблих на Сході захисників України. Під час спілкування порушувалися проблемні питання, які потребували безпосереднього втручання Вікторії Вікторівни. Того дня голова обласної ради дала доручення радникам детально вивчити всі озвучені жінками ситуації.

https://www.mk-oblrada.gov.ua/news.php?news=1777&group=20

 

Майже за тиждень, а саме12 листопада, на його виконання Вікторія Матієнко і Оксана Корсак з робочою поїздкою виїжджали до Первомайська і Южноукраїнська. Зокрема у Первомайську вони з’ясовували обставини інциденту, який стався на місцевому автовокзалі із Юлією Горобець, мамою загиблого воїна Сергія Горобця. Тоді касир відмовилась продавати пільговий квиток, чим порушила законне право члена родини учасника бойових дій на пільговий проїзд у пасажирському транспорті. До розв’язання конфлікту, разом із представниками обласної ради, долучилися матері загиблих воїнів Миколаївщини, військовослужбовці і спеціалісти Укртрансбезпеки в Миколаївській області.

 

Первомайські службовці Патрульної поліції зазначали, що це вже не перша скарга, яка надходила від користувачів послуг місцевої автостанції на порушення прав членів родин загиблих учасників АТО. Наразі йдеться про відмову у пільговому проїзді. Сама ж винуватиця сутички відмовлялася пояснювати членам делегації причини своєї поведінки. Вона отримала сувору догану. На сьогоднішній день із дотриманням всіх законодавчих норм касирку звільнено із займаної посади.

 

         Щасливий фінал і у історії, яка сталася із вдовою Гончарука Миколи Павловича – Надією. Нагадаємо, родині загиблого було придбано квартиру у будинку із неблагополучним сусідством. Поруч проживають люди з психічними вадами. Вони систематично примудряються затоплювати квартиру Надії Гончарук. У помешканні від вологи стіни вкрилися пліснявою, що становить загрозу для здоров’я малюків.Молода матуся сама виховує двох дітей, один із яких має інвалідність. Квартира потребує негайного ремонту і чималих капіталовкладень. Надія Гончарук намагалася самотужки подолати наслідки затоплення. Але цього явно було не достатньо. Тепер вирішується питання придбання цій родині іншої квартири.

 

         Залагоджено і ще одну неприємну історію, якою із головою обласної ради поділилися матусі і дружини загиблих воїнів 6-го листопада – перенесення меморіальної дошки на честь Ігоря Буйновського. Справа у тім, що родина загиблого захисника територіальної цілісності і незалежності України від початку була незадоволена її місцем розташування. Не порадившись ні з ким із членів сім’ї меморіальну дошку встановили на фасаді одного з житлових будинків міста. Радники голови обласної ради, поспілкувавшись із Южноукраїнським міським головою, таки домоглися її перенесення до загальноосвітньої школи № 1.

 

        

 

 

 

 

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку