54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ЗРОБИТИ ДІТЕЙ ХОРОШИМИ – ЦЕ ЗРОБИТИ ЇХ ЩАСЛИВИМИ(О.УАЙЛЬД). У БОУЛІНГ-КЛУБІ «ШТОРМ» ОРГАНІЗУВАЛИ ДИТЯЧЕ СВЯТО.

16.12.2019

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими говорив Оскар Уайльд. А Іван Франко писав так,- «Тисячі речей у житті забудеш, а тих хвилин, коли вам люба мама чи бабуся оповідала байки, не забудеш до смерті». Ці слова мимовіль спадали на думку під час перебування на дитячому святі з нагоди Дня Святого Миколая, організованого для дітей захисників територіальної цілісності та незалежності України громадською організацією «Асоціація учасників та інвалідів АТО» і жінками громадської організації «Міжнародне об’єднання «Час жінки»»спільно з КУ ММР "Міський центр підтримки ВПО та ветеранів АТО". Зустріч з аніматорами – мультиплікаційними героями, частування смаколиками, боулінг у клубі «Шторм» і подарунки стали можливими за підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко. Від її імені та всього депутатського корпусу вітання батькам і дітлахам передала радник голови облради Вікторія Матієнко.

І за сприяння Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича. Він особисто приїхав поспілкуватися з малечею та їх батьками. До всіх теплих слів і побажань приєдналася керівник Департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Єльчієва.

Відразу потому жіночу частину аудиторії організатори запросили на окремий діалог за круглим столом до науково-педагогічної бібліотеки.
Якщо людина ламає руку, вона без роздумів відправляється до травматолога і починає лікування. Однак, коли мова йде про психологічні травми, багатьом властиво не звертати уваги на це, або навіть соромитися таких проблем. Чому важливо дбати про своє ментальне здоров'я і як це робити добре знає Вікторія Матієнко.

«Я долучилася до надання психологічної допомоги учасникам бойових
дій, дружинам ветеранів та їх матусям маючи за плечима власний досвід. Розуміння того, що відбувається взагалі з людиною в екстремальних умовах, вже саме по собі дає певне полегшення. Розмова за правилами «рівний рівному» дійсно допомагає. Практично щодня я спілкуюся з жінками – дружинами та матусями ветеранів, загиблих героїв. Намагаюся їх надихати, підтримувати і заспокоювати власним прикладом»,- поділилася Вікторія Матієнко.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку