54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА 30-ІЙ ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

13.12.2019

13 грудня відбулось пленарне засідання 30-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання. До порядку денного було включено 15 питань.

         Безпосередньо до початку роботи голова обласної ради вручила ряд відзнак і нагород. За вагомий особистий внесок у забезпечення охорони прав і свобод територіальної громади, підтримку публічного порядку та громадської безпеки, сумлінне виконання службових обов’язків і високу професійну майстерність оголошено Подяки обласної ради начальнику Управління патрульної поліції у місті Миколаєві департаменту патрульної поліції Віталію Миколайовичу Данилі та заступнику начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції у місті Миколаєві департаменту патрульної поліції Олені Юріївні Човпан.

         В ході 30-ої позачергової сесії обласної ради депутати підтримали ініціативу свого колеги Михайла Соколова відносно складання ним депутатських повноважень за власним бажанням і достроково їх припинили. Ухвалено ряд кадрових рішень. На посаду директора Миколаївської обласної філармонії призначено Олександра Добровольського. Додатково депутат обласної ради Вадим Олабін озвучив пропозицію щодо заслуховування на наступній сесії обласної ради звіту начальника управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації про виконання Програми розвитку культури у Миколаївській області протягом 2019 року. 39 голосами «ЗА» рішення було ухвалене.

Переможець конкурсу і багаторічний виконувач функцій та повноважень директора Комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів центр загальної і профільної освіти» Миколаївської обласної ради Валерій Лисенко відповідно до рішення депутатського корпусу від 13 грудня 2019 року став офіційним керівником закладу. Також продовжено трудові відносини з директором Комунального підприємства «Миколаївкнига» Валентиною Анатоліївною Герун.

На засіданні 30-ої позачергової сесії підтримано внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області на 2019-2022 роки та розподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на співфінансування впровадження проєктів-переможців обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2018 року на 2019 рік.

«У нас тут дві громади Лоцкінська і Мостівська, які сьогодні вже виділили свої гроші і чекають цього внесення змін»,- підкреслила до початку розгляду вищезазначеного питання Вікторія Москаленко. На підтримку рішення свої голоси «ЗА» віддали 42 депутати.

Аналогічно більшістю голосів підтримано внесення змін та доповнень до Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2018-2020 роки. В її рамках передбачається розвиток туристичного і рекреаційного потенціалу Трикратського лісу.

Протягом тривалого часу депутати Миколаївської обласної ради намагалися узгодити внесення доповнень у різних редакціях до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року. Вони стосувалися лікування та проведення діагностики важкохворих дітей. Зрештою представникам обласної влади вдалося знайти консолідоване вирішення проблеми. Більшістю голосів питання теж було підтримано.

На розгляд депутатського корпусу в ході засідання було винесено питання внесення змін до обласного бюджету. Їх також депутати обласної ради ухвалили.

Погоджено проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Баштанка Баштанського району Миколаївської області.

На знак вшанування пам’яті свого колеги – депутата Миколаївської обласної ради, багаторічного директора Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного театру Кравченка Миколи Антоновича, який пішов з життя майже рік тому, депутати облради погодили виготовлення та встановлення меморіальної дошки.

Під час засідання 30-ої позачергової сесії прийнято ряд звернень:

-         Про звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Миколаївської міської ради щодо безоплатної передачі у спільну власність територіальних громад області нежитлових приміщень, які знаходяться за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, 39/7 та перебувають у користуванні Миколаївського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Миколаївської обласної ради;

-         Про звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Миколаївської міської ради щодо безоплатної передачі у спільну власність територіальних громад області нежитлових приміщень, які знаходяться за адресою:м. Миколаїв, провулок Корабелів 1, та перебувають у користуванні обласного центру медико-соціальної експертизи Миколаївської обласної ради;

-         Про звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Миколаївської міської ради щодо співфінансування будівництва боксованого корпусу Миколаївської обласної інфекційної лікарні Миколаївської обласної ради;

-         Про зверення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України, народних депутатів України від Миколаївської області щодо відновлення дії пільгового проїзду сім’ям осіб, які загинули( пропали безвісти), померли внаслідок поранень, захворювань тощо, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України під час проведення антитерористичної операції ( операції об’єднаних сил);

Травень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку