54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«ПІДРОЗДІЛИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ДОПОМАГАЮТЬ НАМ У БОРОТЬБІ ІЗ ПОРУШЕННЯМИ ПРИРОДООХОРОННОГО ЗАКОНОДАВСТВА»,-ІЛЛЯ РЄЗНІКОВ ПОДЯКУВАВ ПОЛІЦІЇ ЗА СПІВРОБІТНИЦТВО ПО ОХОРОНІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

12.12.2019

Депутат Миколаївської обласної ради, член постійної депутатської комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Ілля Рєзніков, який постійно займається екологічними проблемами обласного центру і населених пунктів, розташованих поруч з ним,від імені голови обласної ради Вікторії Москаленко і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради дякує представникам Патрульної поліції в особі Віталія Миколайовича Данили та Олени Юріївни Човпан за активне співробітництво у питанні боротьби із несанкціонованими зливами водіями асенізаторських машин рідких побутових відходів у непристосованих для цього місцях: у передмісті в полях, у зливову каналізацію. Про виявлені факти депутат обласної ради, член постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Ілля Рєзніков повідомляв своїм колегам по депутатському корпусу Миколаївської міської ради, піднімав це питання на засіданнях виконкому Миколаївської міської ради.

 

         «Я хочу подякувати Патрульній поліції за реагування на порушення природоохоронного законодавства водіями асенізаторських машин, які зливали рідкі побутові відходи у непристосованих для цього місцях. З проявами цього ганебного явища я разом з колегами по депутатському корпусу обласної та міської ради боремося вже декілька років поспіль. З метою попередження епідеміологічних ускладнень в Миколаєві та передмісті, було визначено місця для облаштування блочними модульними пунктами первинного приймання рідких побутових відходів. Адреси їх розташування були оприлюднені у ЗМІ. Представникам підприємств-перевізників теж було доведено цю інформацію. Не дивлячись на всі застосовані заходи деякі зухвалі асенізатори у гонитві за грошима продовжували робити свою справу. Завдяки співробітникам Патрульної поліції такі факти виявлялися. В окремих випадках люди надавали послуги без наявності будь-яких правовстановлюючих документів. Тож, іще раз хочу подякувати за наше співробітництво Патрульній поліції. Хочу сказати, що на цьому ми не зупинятимемося. Робота триватиме й надалі»,- зазначив Ілля Рєзніков під час нашої бесіди.

 

         Згідно з діючим законодавством України та природоохоронним кодексом порушення, пов’язані зі зливом у непристосованих для цього місцях рідких побутових відходів, тягне за собою покарання у вигляді штрафу розміром від 50 до 80 мінімальних заробітних плат.

 

         На сьогоднішній день пункти прийому рідких побутових відходів продовжують роботу. Вони діють за такими адресами:

-         Інгульський район – вул. Троїцька ріг вул. Новозаводської

м. Миколаїв,мкрн Ш.Балка, вул Приміська (КНС-8)

-         Центральний район - мкр.Соляні ( вул. Архітектора Старова, 11(КНС 22).

 

Цією діяльністю у Миколаєві займається ТОВ «Спецавто Миколаїв». Підприємство отримало відповідні дозволи на розміщення ряду пунктів прийому рідких побутових відходів. Вони пересувні і мобільно встановлюються. Мінімально можуть сепарувати від 3 до 9 видів відходів відразу на місці. Проходить процес відділення великих фракцій аж до дрібних домішок. Це дозволить вирішити проблему з прийманням цього виду відходів у віддалених районах Миколаєва. Представники підприємства запрошують до співпраці усіх перевізників РПВ. По всіх питаннях можна звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул.Вінграновського 47( колишня вулиця Енгельса). каб. 12. тел: 098 090 27 08.

 

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку