54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РАДНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МАТІЄНКО ВИРІШУВАЛА ПИТАННЯ ПОЛІПШЕННЯ ЖИТЛОВИХ УМОВ РОДИНИ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ У НОВОМУ БУЗІ

12.12.2019

9-го грудня на прийомі у голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко за участі радника голови облради Вікторії Матієнко побувала родина учасника бойових дій на Сході України Олега Сураєва з Новобузького району. Вони потребують поліпшення житлових умов. Як стверджував сам заявник, місцева влада не чує їх і не реагує на звернення. Ситуація ускладнюється ще й важким станом здоров’я Олега, який погіршився внаслідок перебування у зоні бойових дій. З метою вирішення порушеного питання голова обласної ради дала доручення направити листи до відповідних інстанцій для подальшого реагування. Того ж дня було заплановано виїзд до Новобузького району радника голови обласної ради.

         Тож, 11 грудня Вікторія Матієнко, за дорученням голови обласної ради, побувала у Новому Бузі. В кабінеті Новобузького міського голови Максима Лагодієнка відбулась зустріч з учасниками україно-російської війни, міським головою та представниками соціального захисту населення.

         «Я хочу донести до Вас, що питання поліпшення житлових умов родини Сураєвих перебуває на особистому контролі голови облради Вікторії Вікторівни Москаленко. У нас є відповідна заява. Програма постановки на квартирний облік діє з 2015-го. Всі юридичні підстави для забезпечення цієї родини житлом теж є. Тому ми просимо Вас не гаяти часу і почати діяти вже сьогодні у цьому напрямку»,- акцентувала радник голови обласної ради Вікторія Матієнко.

         Усі проблеми родин учасників бойових дій на Сході України, і загиблих військовослужбовців зокрема, стоять чи не на першому місці в переліку справ Новобузької міської влади. З метою їх вирішення налагоджено чітку взаємодію з органами соціального захисту. Щомісяця цій категорії громадян виплачується стипендія у розмірі 500 гривень. В межах наявного фінансового ресурсу надається фінансова допомога з міського бюджету на придбання ліків. В рамках програми соціального захисту населення «Турбота» родини ветеранів АТО-ООС оздоровлюються на узбережжі Чорного моря.

         Поступово тут розв’язують і житлові питання ветеранських родин. Так 2019-го з міського бюджету виділено кошти у сумі 150 тисяч для купівлі житла одній із сімей, яка стояла на черзі першою, на умовах співфінансування з обласним бюджетом. Наступного 2020-го, каже Максим Лагодієнко, планують купити іще три-чотири квартири.         Поліпшення житлових умов родини Сураєвих тепер теж перебуватиме на контролі Максима Лагодієнка.    В рамках зустрічі Вікторії Матієнко з Новобужанами відбувся змістовний діалог. Радник голови обласної ради відповіла на запитання учасників наради.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку