54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ПРАВООХОРОНЦІ МАЮТЬ ЗАХИСТИТИ ПРАВА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ І ПАЙЩИКІВ. ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗУСТРІЛАСЬ З ЖИТЕЛЯМИ МИКОЛАЇВСЬКОГО І ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНІВ, ОБУРЕНИМИ ДІЯМИ ІГОРЯ ІВАНУНИ

09.12.2019

Фермери та землевласники Миколаївського і Доманівського районів області намагаються завадити і протистояти на їх думку незаконній діяльності депутата Миколаївської обласної ради Ігоря Івануни. Як стверджують аграрії, представник депутатського корпусу здійснює рейдерське захоплення земель сільськогосподарського призначення використовуючи підроблені документи.

         9-го грудня на зустріч із Вікторією Москаленко приїхали збентежені такими діями депутата обласної ради керівники фермерських господарств і власне самі постраждалі.

         Голова Миколаївської обласної ради звернулася до правоохоронних органів для припинення порушення законодавства з боку Ігоря Івануни і захисту законних прав землекористувачів та землевласників – аграріїв Миколаївського та Доманівського районів.

«Я хочу сказати, що має бути покладений початок. Мають понести відповідальність усі винні. Правоохоронні органи повинні довести – в Миколаївській області діє верховенство права.

         Далі, по тих справах, які раніше були порушені і закриті працівниками прокуратури – необхідно знову подавати на них скарги. Особисто я звертатимуся до прокуратури Миколаївської області і начальника Служби Безпеки України в Миколаївській області. Сподіваюсь, вони стоятимуть виключно на сторожі закону. Ми стоятимемо на захисті законних інтересів громади."

         Аналогічна зустріч у стінах обласної ради вже відбувалась у червні поточного року. Адже 21 червня аграрії Миколаївського району влаштували акцію протесту.Щоб привернути увагу влади та правоохоронних органів до проблеми селян вони вивели на трасу М-14 спеціалізовану техніку.

         Було намагання перекрити трасу. Виїжджали туди депутати обласної та районної рад, Веснянської об’єднаної територіальної громади. Протестувальники нарікали на роботу керівництва та спеціалістів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Зокрема, питання стосувалося Ігоря Івануни, який нібито користується певними привілеями. Інші ж люди не в змозі оформити документи по п’ять, сім років.

         Під час наради відбувся змістовний діалог між всіма зацікавленими у розв’язанні конфлікту сторонами. Вдалося досягти домовленостей відносно подальших дій виключно у правовому полі та згідно з чинним законодавством України. Ситуація продовжує знаходитися на контролі правоохоронних органів.

 

»

 

Оголошення Читати всі
2020-01-20
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується продовження конкурсу до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку