54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Зараз важливо триматися разом, давати натхнення воїнам, які боронять українську землю – Президент зустрівся із учасниками Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну»

28.03.2018

Глава держави розповів дітям про історію Будинку Городецького. «Дуже радий вітати саме вас, бо ви виконуєте надзвичайно важливу місію – єднати Україну, тримати її разом. І діти з Узина, Білої Церкви, Авдіївки – ваше єднання є надзвичайно важливим для мене, як для Президента, і для всього українського народу», - наголосив Петро Порошенко.

Президент особливо акцентував на Авдіївці, яка незважаючи на важкі випробування через агресію Росії, зберегла вірність українському прапору. Зокрема, він нагадав події, коли місто з 25-тисячним населенням «в мінус 22-25 залишилося без тепла, газу, світла та води з тонким розрахунком ворога на те, що мешканці Авдіївки втечуть».

«За моїм наказом були надані автобуси для евакуації, але ви і ваші батьки прийняли рішення залишитися в Авдіївці. І з ризиком для життя українські рятівники йшли під кулями для того, щоб відновити енергопостачання, теплопостачання, водопостачання, газопостачання, а зараз ми вже протягнули лінію електропередачі, яка не пов’язана з окупованою територією, протягнуті трубопроводи для забезпечення газом», - зазначив Петро Порошенко.

«Ми показали, що означає українська Авдіївка. Наскільки важливо для нас, щоб український прапор, українська влада, українські школи, українська мова і українська держава  була в цьому фантастичної місті», - наголосив Глава держави та додав, що Авдіївка була звільнена ще у 2014 році, але через російського агресора постійно знаходиться під ризиком.

Окремо Президент подякував за ініціативу Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну», ініціативу батьків, які є учасниками АТО і яких об’єднали діти. «Щоб і в Авдіївку, і в Узин, і в Білу Церкву і багато інших міст України ви понесли надзвичайно важливу новину – наскільки важливо для нас зараз триматися разом, наскільки важливо для нас зараз давати додаткове натхнення воїнам, які боронять українську землю, захищають наш суверенітет, територіальну цілісність», - звернувся Глава держави до дітей.

За словами Петра Порошенка, діти знають назви бригад, де проходили службу їх батьки та пишаються ними. «Це наші славетні військові, які назавжди будуть вписані у славну історію Збройних Сил України: 72-а бригада, 24-а  бригада, 58-а бригада, 30-а бригада, 44-а артилеристська бригада і багато інших», - сказав він.

«Їх батьки спілкуються між собою і через це спілкування ми знову тримаємо Україну разом, тримаємо єдність України», - підкреслив Президент.

Петро Порошенко також наголосив, що нині Україну у її боротьбі з агресором солідарно підтримує весь світ. «Дуже важливо, що ми разом і ми сьогодні це підтвердили», - зауважив він.

Марина Порошенко запросила присутніх дітей приєднатися до її ініціативи «Книга Миру» (книга дитячих спогадів про своїх батьків-героїв, які захищають Україну від російської агресії – ред.), яка буде презентована на День Незалежності цього року.

«Саме цим подвигом вони показують нам, як треба любити Україну і що таке бути справжнім патріотом», - сказала дружина Президента, розповідаючи про проект і про вже зібрані розповіді дітей, чиї батьки воювали чи нині боронять українську землю від агресора. В книзі вже зібрані дитячі історії про українських воїнів з двадцяти областей України.

Марина Порошенко додала: «Ми знаємо, що наше життя розділилося на життя до війни і після. Але ми усі мріємо про мир. Ми усі разом молимося за мир в Україні».

В свою чергу, діти подякували за екскурсію. Руслана Горбачова із Авдіївки передала Главі державі прапор України з підписами дітей, а Валерія Кириченко із Білої Церкви подарувала збірку віршів батька Андрія Кириченка, якої служив в зоні АТО.

Голова громадської організації «Рада матерів та дружин учасників АТО» Олена Лісовенко передала Глава держави вітання від бійців 72-ї бригади. «Хочемо подякувати від імені матерів і дружин за те, що ви поїхали в Авдіївку. Підтримали наших хлопців, зустрілися. Ніхто не вірив, що ви поїдете. Це правда. І ми вам за це дуже вдячні», - сказала вона.

Заступник голови громадської організації «Рада матерів та дружин учасників АТО» Людмила Зінченко подякувала за підтримку та велику увагу до патріотичного виховання дітей. «Сьогодні це питання дуже важливе. Не менш важливе, ніж боронити кордони нашої держави на Сході. Бо діти – це наш з вами найцінніший скарб, який тільки є. І все, що сьогодні ми для них робимо, це майбутнє нашої держави», - зауважила вона. Людмила Зінченко окремо подякувала Марині Порошенко за підтримку дітей.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку