54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

МИКОЛАЇВ ЗУСТРІЧАВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ 36-ОЇ ТА 406-ОЇ ОКРЕМИХ БРИГАД

04.12.2019

До Миколаєва із зони проведення операції об’єднаних сил повернулися бійці 36-ої окремої бригади Морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинськогота406-ої окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Майже протягом року вони виконували бойові завдання на території Донецької та Луганської областей         Особовий склад двох бригад 4-го грудня пройшов урочистою ходою від Парку Перемоги до меморіалу "Струни пам’яті". З поверненням до мирного Миколаєва легендарних воїнів, хлопців і дівчат вітали Командувач Військово-морськими Силами Збройних Сил України, адмірал Ігор Воронченко, Командувач Морської піхоти України, генерал – майор Юрій Содоль, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стадник. Цього дня військовослужбовці – хлопці і дівчата отримували військові та цивільні відзнаки і нагороди, Почесні грамоти і подяки.Урочистості з нагоди повернення військовослужбовців на місце постійної дислокації відбулися у Миколаївському Академічному Художньому російському драматичному театрі.

         " Я вітаю з поверненням додому особовий склад двох бригад. Радіємо з того, що є єдиним цілим – родиною, яка стоїть на захисті України, її територіальної цілісності і незалежності, її законних інтересів. Ми разом з вами. Разом з вами подумки і у випадку надання допомоги .

         Сьогодні головне для нашої країни робите ви, робите знаходячись на передовій. Як жінка, хочу подякувати вашим другим половинкам – дружинам і чоловікам і вашим матусям.

         Від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради я хочу щиро привітати вас із поверненням додому до Миколаєва. Сил вам, віри в Україну. Завжди чекаємо на вас, пишаємося вами. Миру всім нам, миру через перемогу",- привітала особовий склад 36-ої та 406-ої окремих бригад голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

                Нагадаємо, миколаївські артисти спільно з військовим оркестром 406-ої окремої артилерійської бригади Військово-Морських Сил Збройних Сил України за підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко влітку 2019-го здійснили гастрольну діяльність у зоні проведення ООС. Так, перша концертна програма у рамках військово-патріотичного проекту «Армія з народом» військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України була показана 30 червня.

                А 13 квітня у Миколаєві відбувся урочистий захід, присвячений 3-й річниці створення 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова.У його рамках від імені командування та особового складу полковник Андрій Шубін зі словами подяки за допомогу та підтримку військовослужбовців урочисто вручив Вікторії Москаленко вірчу грамоту Берегині 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова. У грамоті зазначено: «Впевнені, що Ваша непохитна віра у силу та міць української армії, у доблесть і честь воїнів-героїв, які сьогодні захищають територіальну цілісність України, її свободу і незалежність стане неоціненним духовним орієнтиром, який незупинно буде вести нашу бригаду, а з нами і український народ до перемоги. Віримо, що Ваша небайдужість до долі Батьківщини, Ваше гаряче серце, сповнене світлої надії на щасливе майбутнє і стійкий життєвий оптимізм будуть надійною підтримкою для кожного бійця нашої бригади, кожного, хто вважає своїм святим обов’язком у нелегкий для держави час служити у Збройних Силах України».

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку