54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ,ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СЕЛА

25.11.2019

25-го листопада відбулось засідання постійної депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин і соціального розвитку села під керівництвом Юрія Кормишкіна. В роботі комісії взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації просить депутатський корпус облради підтримати зміни до програми. За підсумками четвертого етапу Всеукраїнських предметних Олімпіад і четвертого етапу захисту робіт Малої Академії Наук щорічно виплачується премія переможцям. 2019 кількість дітей-учасників, а відтак і кращих, значно зросла. Відповідно, виникла потреба перерозподілу коштів для виплати премій. Раніше на ці цілі було заплановано 125 тисяч. сьогодні ця цифра – 175 тисяч. Друга зміна пов’язана із підвезенням здобувачів освіти до їх закладів та філій, що найбільш наближені до місця проживання. З додатковими рекомендаціями питання було винесено на розгляд сесії.

         Одноголосно підтримано продовження трудових відносин із директором КП «Миколаївкнига».

         Питання учасників засідання викликало затвердження субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам для здійснення заходів соціально-економічного розвитку територіальних громад Миколаївської області.

         «Порядок мав бути доопрацьованим. А він знову подається нам у першій редакції»,- зазначила Вікторія Москаленко.

         Члени постійної комісії підтримали його розгляд на сесії за умови доопрацювання документу фахівцями обласної ради.

         Під час засідання депутати розглянули питання внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Проект рішення спеціалісти обласної державної адміністрації подали з урахуванням пропозицій та рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій. Так, враховано перерозподіл коштів, які були передбачені обласною державною адміністрацією на програму «Електронна Миколаївщина» і направлені на управління охорони здоров’я ОДА для співфінансування придбання ангеографа для міста Вознесенська, департаменту соціального захисту населення на реалізацію програми «Турбота»(адресна допомога мешканцям області на лікування та діагностику захворювань дітей). В рамках опрацювання внесення змін до обласного бюджету, депутати обласної ради висловили чітку упевненість у відсутності доцільності виділення майже 20 мільйонів гривень для закупівлі комп’ютерів на заклади охорони здоров’я області. На глибоке переконання учасників засідання варто було б передбачити 12,8 мільйонів гривень на виконання депутатських повноважень з порядком, розробленим обласною радою. Зняти з перерозподілу 5 мільйонів гривень програми «Турбота». Натомість, депутати обласної ради пропонують виділити по 199 тисяч кожній лікарні з метою покращення матеріально-технічної бази.

         Під час засідання ухвалено низку кадрових питань. Звіт щодо виконання заходів за програмою «Турбота» депутати взяли до відома із незадовільною оцінкою використання коштів.

         Питання розширення меж міста Баштанка підтримали до розгляду у сесійному режимі.

         В Миколаївській області виділено 1,5 на проект будівництва боксованого корпусу Миколаївської обласної інфекційної лікарні. Оскільки майже 60% міського населення користується її послугами, депутатському корпусу обласної ради запропоновано звернутися до колег-депутатів Миколаївської міської ради щодо співфінансування реалізації цього процесу. Голова обласної ради, під час спілкування з членами постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин і соціального розвитку села зазначила, що проект надсучасний, перспективний і соціально-важливий. Загальний кошторис – 100 мільйонів гривень. Впродовж теми голова комісії Юрій Кормишкін ініціював іще доповнити звернення пропозицією до міської ради відносно співфінансування діяльності Миколаївського Міжнародного аеропорту. З цими двома пропозиціями і рекомендаціями питання розглядатимуть на сесії.

         Звернення свого колеги Володимира Фроленка про встановлення меморіальної дошки на честь Кравченка Миколи Антоновича додали ініціативою Юрія Кормишкіна про вшанування пам’яті усіх депутатів обласної ради сьомого скликання і встановлення кожному меморіальної дошки.

        

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку