54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ ОБЛАСНОЇ РАДИ

25.11.2019

22 листопада, в рамках підготовки до засідання 30-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання, питання порядку денного обговорювали і детально вивчали члени двох постійних депутатських комісій: з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації та з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

         Членами постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації підтримали звернення до депутатського корпусу Миколаївської міської ради відносно співфінансування будівництва боксованого корпусу Миколаївської обласної інфекційної лікарні. Під час розгляду профільних питань, ухвалено рішення відносно підтримки переліку матеріально-технічних засобів на виконання заходів Цільової програми територіальної оборони Миколаївської області на загальну суму 1 млн гривень, у зв’язку із економією коштів на суму 179 тисяч гривень. Депутатами було розглянуто питання відновлення конституційних прав та пільг на користування сім’ями загиблих учасників АТО,ООС послугами пасажирських перевезень. Учасники засідання дійшли згоди відносно доцільності обговорення цього питання у сесійному режимі із зверненням до депутатів Верховної Ради України від Миколаївської області для його законодавчого врегулювання. Депутати обласної ради опрацювали перелік питань, запропонований до розгляду на засіданні 30-ої позачергової сесії з наданням пропозицій та рекомендацій..

         На засіданні постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій тривала дискусія відносно розподілу так званих «депутатських коштів». Учасники засідання висловили своє невдоволення запропонованим їм порядком і внесли власні рекомендації.

         Вчергове депутати обласної ради обговорювали реалізацію Обласної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» у частині надання адресної грошової допомоги важкохворим дітям на лікування та оперування.

         Депутати обласної ради – члени постійної з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій обговорили низку профільних і питань, запропонованих до розгляду на пленарному засіданні 30-ої позачергової сесії. По кожному з них надано конкретні пропозиції та рекомендації.

 

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку