54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

АГАРІЇВ НОВООДЕЩИНИ ВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

15.11.2019

У Новоодеському районі відбулись урочисті збори до дня працівників сільського господарства.

         До привітального свята було запрошено голову миколаївської обласної ради Вікторію Вікторівну Москаленко, яка цього дня перебувала на Новоодещині з відрядженням.

         Голова облради висловила щиру вдячність трудівникам села від себе особисто і всього депутатського корпусу обласної ради сьомого скликання. Звертаючись до сільгосптоваровиробників Новоодеського району вона підкреслила, що робота на землі завжди, в усі часи, вважалася найтяжчою. Тому що її необхідно обробляти у відведені терміни, а головне, поводити себе із землею так, як вона на це заслуговує.

         «Перш за все, хочу подякувати керівництву району, депутатам Миколаївської обласної ради від Новоодещини за запрошення на свято праці і хлібу. Багато хто з нас народився і виріс у селі. Ми всі любимо наше село і розуміємо, що землю треба любити, дбати про неї. Без цього не має щасливого майбутнього України»,- зазначила у своєму вітальному слові Вікторія Вікторівна.

         Окремі слова подяки голова обласної ради висловила на адресу ветеранів сільськогосподарської праці за їх наполегливість і терпіння, витримку і працелюбність.

         Гарного настрою присутнім додала церемонія нагородження кращих, найсумлінніших робітників сільськогосподарської галузі району.

По завершенні урочистої частини гості свята отримали незабутні враження від концерту у виконанні місцевих талантів.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку