54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РАДНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДВІДАЛА ПЕРВОМАЙСЬКУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ШКОЛУ-ІНТЕРНАТ

14.11.2019

Радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак здійснила робочий візит Первомайської спеціалізованої школи-інтернату Миколаївської обласної ради з метою перевірки матеріально-технічного стану закладу та умов перебування дітей в ньому.

Під час розмови з в.о. керівника закладу Кривою Тетяною Іванівною виявилось, що нагальною проблемою залишається необхідність призначення директора закладу.

А тому сьогодні колектив Первомайської спеціалізованої школи-інтернату Миколаївської обласної ради звертається до Департаменту освіти Миколаївської ОДА з метою негайного проведення конкурсу на посаду директора та надання проекту рішення до Миколаївської обласної ради про призначення директора.

Приємними моментами, на які звернула увагу Оксана Корсак є ставлення колективу до своєї роботи. По-перше, за обмеженого фінансово ресурсу своїми силами колектив намагається створити найкращі умови для перебування дітей у закладі. В коридорах зроблені різні малюнки на стінах: від таких, які допомагають в навчанні, як таблиця множення до мотиваційних цитат.

Звичайно, це покращує атмосферу під час навчання. Також приємно спостерігати за дітьми, які виховуються в привітній атмосфері. Всі вони доброзичливо посміхаються.

Територія центру доглянута, в корпусах, де діти залишаються на ночівлю проводиться ремонт. До прикладу сьогодні ремонтується туалет та душова.

Сподіваймось, питання призначення директора буде вирішено якнайшвидше

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку