54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«МИ ХОЧЕМО ЗМІН НА КРАЩЕ У НАШОМУ ГОСПІТАЛІ, АЛЕ ПОЧУТИМИ МАЮТЬ БУТИ ВСІ»,- РАДНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МАТІЄНКО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ З УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ В ОБЛАСНОМУ КЛІНІЧНОМУ ГОСПІТАЛІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

13.11.2019

Варіант передачі у державну власність Миколаївського обласного клінічного госпіталю з послідуючим його використанням у якості бази медичного факультету Чорноморського Національного університету ім. Петра Могили обговорювався сьогодні у закладі охорони здоров’я. На зустріч з учасниками бойових дій та колективом приїхали радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко, за дорученням Вікторії Москаленко, і голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стадник. Всі учасники імпровізованої наради висловлювали власні думки стосовно ймовірної зміни балансоутримувача. В цілому ідею створення тут центру із надання високоякісних медичних послуг кваліфікованим персоналом на сучасному обладнанні керівник області оцінює позитивно. Наявність купи невирішених питань радник голови обласної ради Вікторія Матієнко пояснила дефіцитом інформації і відсутністю попередніх зустрічей з учасниками бойових дій та членами родин загиблих військовослужбовців.

 

         «Хлопцям просто не доноситься інформація. Чому зараз вони все сприймають у негативі, тому що не здійснювалася підготовча робота з усіма категоріями користувачів послуг Миколаївського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Ми всі хочемо змін на краще у нашому госпіталі. Сюди на реабілітацію приходять члени родин загиблих воїнів. І розмова не йде про якусь недовіру. Всі хочуть бути почутими»,- зазначила Вікторія Матієнко. Крім того, вона дала зрозуміти – жодних питань, пов’язаних із передачею госпіталю з власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області у державну власність, депутатським корпусом Миколаївської обласної ради не розглядалося. Присутній на засіданні постійної депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту під керівництвом Надії Валеріївни Іванової Леонід Клименко просто поділився власним баченням ситуації. Його інформація була взята до відома.

         Насамкінець ветерани і представники влади домовились про додаткову зустріч за участі широкого кола спеціалістів, представників ветеранських та громадських організацій, медичної спільноти для обговорення ймовірної зміни балансоутримувача Миколаївського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

         Заяву начальника госпіталю Володимира Поточняка про звільнення, яку він написав 13 листопада зранку, голова облдержадміністрації не підписав. На глибоке переконання Олександра Стадника це стане можливим виключно по завершенні комплексного аудиту і відсутності будь-яких питань до багаторічного начальника Миколаївського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку