54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З РОДИНАМИ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО

05.11.2019

Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та радник голови Вікторія Матієнко зустрілись з мамою та вдовами загиблих воїнів АТО.

Кожна родина мала ряд питань вирішення яких не реалізується місцевою владою, тому вони звернулись за допомогою до голови Миколаївської обласної ради.

Кожа історія родини загиблих воїнів супроводжувалась гіркотою сліз та внутрішнім обуренням, адже сьогодні той цинізм і зневага по відношенню до родин загиблих воїнів з боку місцевої влади та суспільства вражають.

Першою до Вікторії Москаленко звернулась Мама загиблого Героя Горобець Сергія Валерійовича – Юлія Горобець. 3 листопада на автостанції в м. Первомайськ та перевізником в маршрутному таксі №101 в м. Первомайськ їй було відмовлено в пільговому проїзді. Вікторія Москаленко була обурена зневажливим ставленням до Юлії Вікторівни з боку касира Первомайського автовокзалу та порушенням права на пільговий проїзд перевізником маршрутного таксі.

Юлія Вікторівна намагалась захистити свої права та викликала наряд патрульної поліції на автовокзал в м. Первомайськ. Але після повної зневаги та хамства з боку поліцейських її руки опустились.

Вікторія Москаленко запевнила, що такі випадки не залишаться без уваги. Відразу ж було оформлено письмове звернення на ім’я голови Миколаївської обласної ради. Присутній на зустрічі в.о. начальника управління інфраструктури Миколаївської ОДА запевнив, що найближчим часом проблема буде вирішена.

Вдова загиблого Героя Ігоря Анатолійовича Буйновського – Буйновська Марина Миколаївна розповіла, що вже тривалий час не може вирішити питання зі встановленням меморіальної дошки на честь її загиблого чоловіка. Справа в тому, що таку дошку було встановлено в неналежному занедбаному місці поблизу сміттєзвалища. Неодноразові спроби Марини Миколаївни змінити місце розташування меморіальної дошки не дали результату. Вона щоразу чула відмовки від міського голови м. Южноукраїнськ. Сьогодні в родині загиблого є непорозуміння та напруження, адже сестра Героя звинувачує дружину у виборі такого місця для меморіальної дошки, хоча вона вже тривалий час не може самотужки щось змінити.

Звернулась із своєю проблемою також вдова загиблого Гончарука Миколи Павловича – Надія Гончарук. Справа в тому, що на момент купівлі житла родині загиблого була придбана квартира в неблагополучному будинку, де сусідами Надії є люди з психічними вадами. Сьогодні Надія сама виховує 2х дітей, один з яких має інвалідність. Справа в тому, що сусіди Надії Миколаївни постійно затоплюють її квартиру. На сьогодні стіни від вологи покрились пліснявою, пошкоджено чимало речей. Квартира потребує негайного ремонту. Цинізм історії полягає в тому, що в відділі соцзахисту м. Южноукраїнськ Надії Миколаївні вже згодом сказали, що вони мали інформацію стосовно сусідів і скарги які постійно були на їх адресу від попередніх власників квартири та сусідів, але родину загиблого Героя про це ніхто не повідомив. Сьогодні вона вражена цинізмом, з яким до неї звертаються працівники відділу соцзахисту.

Відповідно до державної програми, Надія Гончарук має право на капітальний ремонт квартири. Та сьогодні місцева влада знаходить постійні відмовки, навіть не аргументуючи свою позицію. Єдине, що чує Надія Миколаївна – «Стіни в квартирі ще не падають..».

Кожна мама написала звернення на ім’я Вікторії Москаленко виклавши та описавши свою проблему. Голова Миколаївської обласної ради взяла під особистий контроль їх вирішення.

Пам’ятаймо, що сьогодні ми живемо в мирі, тому що чийсь чоловік, син чи батько поклали за це своє життя… Поважаймо подвиг Героїв та їх родини..

Герої не вмирають…

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку