54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВРУЧИЛА ІЛЛІ ШПОЛЯНСЬКОМУ ВІДЗНАКУ «ХРЕСТ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

04.11.2019

Ввечері 4-го листопада голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радник голови облради Вікторія Матієнко здійснили зустріч із заступником міністра у справах ветеранів, «кіборгом» Олександром Терещенком та головою громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів антитерористичної операції » Іллею Шполянським. В ході зустрічі обговорювались нагальні проблеми соціального захисту героїв, які виборювали територіальну цілісність і незалежність країни, членів їх родин та матусь загиблих воїнів.

         «Ми повинні бути ближчими до них. Сьогодні учасники антитерористичної операції і операції об’єднаних сил та їх діти, члени родин і матусі наших героїв гостро відчувають потребу у підтримці та увазі з боку влади, депутатів різних рівнів. Я особисто, радники голови обласної ради, депутати Миколаївської обласної ради готові вислуховувати всіх, допомагати у вирішенні нагальних проблем»,- зазначила Вікторія Вікторівна.

         Також голова Миколаївської обласної ради вручила голові громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів антитерористичної операції » Іллі Шполянському відзнаку обласної ради «Хрест Святого Миколая».

Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку