54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ ОБЛАСНОЇ РАДИ

04.11.2019

Негайного відсторонення від службових обов’язків посадових осіб – керівників ДП «Миколаївський облавтодор» та Служби автомобільних доріг України в Миколаївській області вимагали депутати Миколаївської обласної ради на спільному засіданні комісій з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури та постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів та тимчасової контрольної комісії з питань контролю за ефективністю використання бюджетних коштів усіх рівнів, які виділяються та використовуються на усіх видах ремонтних робіт на дорогах Миколаївської області, яке відбулось 4 листопада.

         Категоричне невдоволення депутатського корпусу облради викликає ігнорування посадовими особами відповідних структур представницького органу влади області, невиконання рішень обласної ради і відсутність бажання будувати конструктивний діалог. Одноголосно підтримано рекомендацію щодо скликання позачергового пленарного засідання сесії з розглядом питань щодо ситуації з ремонтом доріг в Миколаївській області, звернення до центральних органів влади з вимогою відсторонити від виконання обов’язків керівництва дорожніх служб в Миколаївській області.

         Також депутати розглянули питання зимового утримання доріг загального користування місцевого та державного значення в нашій області. Як стало відомо, до роботи на дорогах місцевого значення загального користування підготовлено 54 одиниці техніки, 500 т солі. Виходячи з вищевикладеного, Олександр Бондар запропонував звернутися до голів об’єднаних територіальних громад регіону, районних рад області для надання інформації відносно налагодження комунікації між управлінням інфраструктури обласної державної адміністрації, дорожниками на етапі підготовки до роботи у зимовий період.

         Вкотре члени постійних депутатських комісій акцентують увагу на забезпеченні проїзду автошляхами. В ході комісії підтримано звернення Тетяни Демченко і депутатського корпусу Єланецької районної ради про критичний стан автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, які проходять територією Єланеччини.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку