54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З МАТЕРЯМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

03.11.2019

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та радники голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко та Оксана Корсак зустрілись з матерями та дружинами загиблих воїнів АТО з Миколаївщини: Ілоною Олексієнко, Оленою Джубаткановою, Тамарою Гладковою, Галиною Пацула, Ольгою Платоновою, Ніною Акрамовою.

Зустріч була одночасно теплою й гостинною, та наповненою смутком та сльозами. Кожна мама розповіла про свій біль втрати. Кожна розповідь вартувала сліз. Сьогодні жінки, які були присутні на зустрічі з Вікторією Москаленко розуміли одна одну як ніхто краще.

Окрім знайомства та розділеного болю було проговорено чимало нагальних питань, які потребують втручання голови Миколаївської обласної ради.
Мами загиблих воїнів АТО поскаржились, що є неабиякі питання стосовно виплат сім’ям воїнів, загиблих в АТО відповідно до обласної програми «ТУРБОТА».

Згідно з цією програмою, щорічно родини загиблих повинні отримувати грошову допомогу в розмірі 10 000 грн. Це кошти, які виділяються з обласного бюджету. Як виявилось, майже усі мами поскаржились на недоотриману грошову допомогу в розмірі від3 до 4 тисяч гривень.

Присутній на зустрічі заступник начальника депертаменту соціального захисту населення так і не зміг чітко пояснити причини цього. Вікторія Москаленко була вкрай обурена якістю роботи департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА. А питання щодо розміру виплат, які мають бути відповідно до програми «ТУРБОТА», та якими вони фактично є сьогодні залишається відкритим.

Голова Миколаївської обласної ради запевнила, що це питання вона бере під свій контроль. Жодна родина не залишиться без допомоги, яка їй гарантована.

Мами загиблих воїнів АТО озвучили й інші питання, які потребують вирішення й допомоги:соціально-побутові, юридичні. Голова Миколаївської обласної ради взяла їх під власний контроль.

В кінці зустрічі жінки просили Вікторію Москаленко організовувати подібні заходи частіше, адже підтримка та увага з боку влади є вкрай необхідною.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку