54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРО НЕОБХІДНІСТЬ РЕФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

01.11.2019

 

"Питання оптимізації має стосуватись не тільки ВУЗів, а й закладів базової та професійно-технічної освіти. Зазначу певні цифри, про які, вочевидь, не знає громада. Сьогодні дякуючи платникам податків 173 млн грн – це сума видатків зо обласного бюджету на професійно-технічну освіту в області.

Сьогодні в області нараховується 16 училищ. Позитивним моментом є те, що сьогодні дякуючи платникам податків в кожному куточку області є можливість для наших дітей отримати професійно-технічну освіту.

Але питання в іншому. Яка якість освіти, яку отримують учні училищ та ліцеїв? Під час засідань комісій обласної ради неодноразово піднімалось питання необхідності оптимізації цих закладів.

Я вважаю, що сьогодні департамент освіти має надати на розгляд депутатів проекти оптимізації закладів професійно-технічної освіти.

Таким чином ми мали б змогу перенаправити кошти на регіональне замовлення.
Регіональне замовлення може допомогти отримати вищу освіту дітям, родини яких не в змозі оплатити її."

Свою позицію Вікторія Москаленко донесла та обгрунтувала під час ефіру програми "Контраргумент" 

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку