54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

#ПАКЕТНЕПОТРІБЕН

01.11.2019

Спершу, ніж купити пакет, подумай! - закликає Мінекоенерго

Мінекоенерго підготувало історії про пакети, щоб ще раз нагадати про їх вплив на екологію, адже людство власними руками створює пекло, знищуючи природу. Настав час сказати #ПакетНЕпотрібен.

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко неодноразово ініціювала екологічні заходи. Так, цього року 3 липня вона закликала долучитись та підтримати День без поліетилену і відмовитись хоча би на день від використання пластикових пакетів.
#день_без_поліетилену

Вікторія Москаленко закликала усі школи області вімовитись від запуску повітряних куль в небо під час святкування Першого дзвоника, а натомість висадити дерева біля школи! #деревозамістькульки

Голова Миколаївської обласної ради своїм прикладом показала, що куди краще озеленити територію школи, ніж запустити сміття в повітря.

Разом з учениками Миколаївської гімназії №3 голова Миколаївської обласної ради висадила кущі гібіскусу на території Миколаївського геріатричного пансіонату.

Тоді Вікторія Москаленко зазначала: "З дитинства у садочку, згодом у школі, а пізніше у вищих навчальних закладах нас вчать любити природу. Натомість сучасний стан навколишнього природнього середовища говорить про нашу нелюбов до матінки-природи: флори і фауни. Якраз одним із факторів негативного впливу і забруднення є запуск повітряних кульок. Птах, який ковтнув шматок гуми, з якої виготовляють повітряні кульки, з вірогідністю у 20% помре. Це висновки науковців. Тому ми запропонували висаджувати дерева. Вони роблять наше життя більш гармонійним, поруч з ними з’являється відчуття миру і спокою. І головне- кожне висаджене дерево допомагає дихати нам і всій планеті в цілому".

Нещодавно спільно з головою ГО " Зелений рух" Вікторія Москаленко ініціювала збір посадкового матеріалу. Вирощені саджанці дерев планується висадити наступного року в парках міста та області. #збережемопланетуразом

Зупини кошмар прямо зараз – підтримай заборону реалізації тонких пластикових пакетів.

Законопроект №2051-1 #ПакетНЕпотрібен

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку