54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ

25.10.2019

25 жовтня в Миколаївській обласній раді пройшло засідання постійної депутатської комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів. На порядку денному стояв розгляд дев’яти профільних питань. В роботі комісії взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов. Після детального вивчення члени постійної комісії погодили розгляд у сесійному режимі питання щодо надання гірничого відводу ТОВ «Микитівський кар’єр» для розробки родовища пісків «Пряме» Вознесенського району Миколаївської області.

Дискусію викликало питання надання погодження на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки технічних підземних вод ділянки надр у с.Сливине, де розташована свердловина № 1202, Миколаївського району. У результаті депутати не погодили його винесення на сесію обласної ради.

         Цілий блок питань стосувався надання у користування мисливських угідь. Під час засідання було заслухано всі сторони процесу. В депутатській кімнаті точилося жваве обговорення. Зрештою, позитивне рішення було ухвалено. По всіх питаннях порядку денного прийнято рекомендації.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку