54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МАЛА ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСТУПНИКОМ МІНІСТРА ОСВІТИ МАКСИМОМ ЯРМИСТИМ

23.10.2019

 

Під час зустрічі Вікторія Москаленко донесла до заступника міністра проблему, вирішення якої вже тривалий час не було результативним, а саме стосовно Палацу спорту «Трудові резерви».

До цього часу не була поставлена крапка стосовно балансоутримувача будівлі. Нагадаємо, Вікторія Москаленко наполягає на тому, що обласна рада має фінансові ресурси для  того, щоб бути балансоутримувачем будівлі. До того ж ,значну частину площі спорткомплексу займає МОККДЮСШ №1 Миколаївської  обласної ради. Сьогодні вихованцями спортивної школи є більше ніж 600 дітей з Миколаєва та області. 

Спортивна школа перебуває у будівлі Палацу спорту «Трудові резерви» й в Миколаєві немає альтернативного спортивного залу, де б могла бути розміщена спортшкола. 

Вікторія Москаленко мала зустріч із заступником Міністра освіти Максимом Ярмистим і сьогодні ми маємо позитивні зрушення. На сьогодні Міністерство в цілому підтримує позицію Миколаївської обласної ради.

Сьогодні під час засідання комісії обласної ради з питань науки, культури і освіти, сім’ї та молоді, спорту Вікторія Москаленко повідомила, що процес (передачі Палацу спорту «Трудові резерви») вже розпочато. А тому готується оформлений належним необхідний пакет документів.

Також сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати Анна Воронок та Надія Боднар здійснили робочу поїздку до МОККДЮСШ №1 та поспілкувались із директором спортивної школи Костянтином Васильєвим.

Із побаченого Вікторія Москаленко та депутати зробили висновок, що будівля неодмінно потребує ремонту. Обласна рада має обов’язково закласти в бюджет області 2020 року кошти на ремонтні роботи будівлі.

Голова обласної ради разом із депутатами перевірили зал, де проходять тренування із греко-римської боротьби, басейн, душові.

Як зазначили депутати, сьогодні необхідна спільна позиція та консолідація депутатського корпусу, що дозволить показати громаді, що обласна рада має ресурс, можливість та спроможність забезпечити належний розвиток спортивної індустрії та забезпечити можливість якісних тренувань для підростаючого покоління.

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку