54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАУКИ І ОСВІТИ, СІМ`Ї ТА МОЛОДІ, СПОРТУ

23.10.2019

В Миколаївській обласній раді 23-го жовтня на робоче засідання зібрались члени постійної депутатської комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. В ході зустрічі опрацювали дев’ять профільних питань. З них вісім запланованого порядку денного і дев’яте відносно ситуації зі спортивним комплексом «Трудові резерви».

Нагадаємо, що 18 вересня під час засідання 28 позачергової сесії Миколаївської обласної ради депутатський корпус облради висловив готовність прийняти у комунальну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області спортивний комплекс «Трудові резерви». Тут протягом багатьох років базується МОККДЮСШ №1.

         Сьогодні ж, на засіданні постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту профільному управлінню облдержадміністрації рекомендовано надати детальну інформацію, у тому числі фінансові показники і розрахунки, які потрібні для сталого функціонування закладу. Члени постійної комісії вважають за доцільне повернутися до розгляду цього питання при обговоренні проблем галузі фізичної культури і спорту.

         Підтримано депутатське звернення колеги Володимира Дранова щодо включення до галузевої програми заходів з фінансування розвитку мототехнічних видів спорту. І прохання громадської організації "Сила єднання" щодо включення до обласних цільових Програм заходів з проведення Міжнародного фестивалю повітряних зміїв «TryhuttyInternationalKiteFestival».

        

Миколаївська обласна рада і особисто голова обласної ради Вікторія Москаленко протягом декількох років підключаються до проведення та організації дійства. Враховуючи перспективність і високий попит миколаївців та гостей регіону у змістовному і водночас невимушеному дозвіллі у колі друзів та рідних, прийнято рішення проводити фестиваль щороку на території області. Більш того, «TryhuttyInternationalKiteFestival» сприяє розвиткові туристичного потенціалу Миколаївщини. Враховуючи всі фактори депутати прийняли позитивне рішення. Додатково рекомендовано розглянути його на засіданні постійної комісії з питань регоінального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій. Аналогічну рекомендацію ухвалено відносно депутатського звернення Володимира Дранова.

         В ході засідання постійної комісії депутати заслухали керівництво департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо виконання Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 роки.

         По всіх питаннях порядку денного прийнято рекомендації.

        

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку