54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЧАС ГОЛІВ У ВОРОТА СУПЕРНИКА!

22.10.2019

 Вікторія Москаленко взяла участь в урочистому відкритті спортивного майданчика для міні-футболу в с. Широколанівка Веселинівського району.

Сьогодні урочиста подія зібрала гостей з усього району. Представники усіх рівнів влади - голова Веселинівської РДА, заступник голови Веселинівської районної ради, голова Миколаївської обласної ради, радник голови Миколаївської ОДА та народні депутати України щиро вітали с.Широколанівку зі втіленням проєкту в життя!

Зазначимо, що з бюджету Миколаївської обласної ради були виділені кошти в розмірі 850 тис. грн що на умовах співфінансування  дало змогу сьогодні мешканцям с. Широколанівка отримати сучасний якісний спортивний майданчик.

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала гостей свята: «Шановна громадо! Дуже рада всіх вітати й приїхала сьогодні не лише як гість, а як учасник процесу будівництва спортивного майданчика для міні-футболу! Депутатами Миколаївської обласної ради було виділено 46,7 млн грн субвенції на розвиток спортивної інфраструктури! І сьогодні мені дуже приємно, що діти с.Широколанівка користуватимуться таким чудовим полем, яке є результатом нашої спільної роботи! Адже спортивний майданчик був облаштований за Ваш рахунок як платників податків. Я сьогодні дякую всім Вам за сплачені податки із заробітних плат, від товаровиробників й ми можемо правильно розподілити кошти й отримати сучасні майданчики для наших дітей!»

Також Вікторія Москаленко відмітила, що цього року Веселинівський район отримав 2 нових шкільних автобуси.

Голова Широколанівської сільської ради Чорній Людмила Анатоліївна долучилась до привітального слова. Вона подякувала Вікторії Москаленко за крок на зустріч громаді та співпрацю, яка принесла чудові результати. Не обійшлося без подяки Волощакевичу Віктору Володимировичу та Федюку Віктору Івановичу, які душею вболівали за те, щоб громада отримала спортивний майданчик, а тому не шкодували власних коштів, сил та часу. Завдяки їх підтримці футбольне поле з’явилось в с.Широколанівка Веселинівського району за 10 днів.

Окрім приємних святкових урочистостей голова Миколаївської обласної ради обговорила чимало нагальних питань з керівництвом районної влади.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку