БЛАГОДАТНЕНСЬКІЙ ОТГ ВИПОВНИЛОСЯ ТРИ РОКИ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15716621845dada968412a2-300x300.jpg)
Минулими вихідними жителі та гості Благодатненської об’єднаної територіальної громади відсвяткували третю річницю її заснування. Урочистості відбулися у центрі села Благодатне. В рамках святкових заходів було організовано спортивні змагання, виставки поробок учнів загальноосвітніх шкіл та місцевих умільців, фотовиставку вихованців гуртка Воєводської ЗОШ. Бажаючі взяли участь у розіграші лотереї.
З вітальним словом до земляків звернувся голова Благодатненської ОТГ Володимир Неграй. З нагоди свята та за багаторічну сумлінну працю, здобутки у професійній діяльності, активну участь у громадському житті грамотами Миколаївської обласної ради і Благодатненської ОТГ відзначили працівників і жителів громади. Завершальним акордом святкувань стали концерт, народні гуляння і частування смаколиками.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович