54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

МИКОЛАЇВСЬКІ ПИСЬМЕННИКИ ОТРИМАЛИ ПОДЯКИ!

21.10.2019

Миколаївські письменники отримали подяки з нагоди 45-річчя Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України!

Так, голові Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України Вірі Марущак вручено подяку від Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за багаторічну творчу співпрацю з педагогічною громадськістю Миколаївщини. Дипломом преміум-партнера нагородила Віру Іванівну Миколаївська обласна наукова універсальна бібліотека за багаторічну плідну співпрацю та популяризацію книги.

Працівники обласної бібліотеки ім.Лягіна висловили щирі вітання з нагоди 45-річчя письменницької організації та зазначили як сильно пишаються Миколаївськими письменниками, їх плідною творчою працею та внеском в літературний та культурний фонд України! Письменникам побажали неабиякого натхнення та відгуків у серцях вдячних читачів не лише на Миколаївщині, але і далеко за її межами!

Приємними та теплими словами вшановано Миколаївських письменників у привітання від Національної спілки письменників України. Зазначається, що Миколаївська письменницька організація є осередком та прихистком для літераторів Миколаївщини, гуртує їх в єдине спілчанське братство, допомагає талановитим людям реалізувати себе в Україні та розвивати творчій потенціал!

Миколаївська обласна рада в особі голови Вікторії Москаленко та ввесь депутатський корпус пишаються тим, що наш край настільки багатий талановитими письменниками. Ми пишаємося тим, що саме Миколаївські письменники поповнюють літературну скарбницю України. Сподіваймося на гідне визнання Вашого таланту сучасниками!

Бажаємо миру, здоров’я та творчої наснаги!

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку