54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

МИКОЛАЇВСЬКІ УЧНІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ІНІЦІАТИВИ "ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!"

21.10.2019

Вихованці комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів- центр загальної профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради та Миколаївської гімназії №3 долучились до ініціативи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та голови ГО «Зелений рух» Олександра Малицького та взяли участь у зборі посадкового матеріалу для вирощування саджанців дерев та подальшої іх висадки в парках Миколаєва та області.

За словами Олександра Милицького, голови ГО «Зелений рух» така акція є надзвичайно необхідною. По-перше, планета зазнала нищівних пожеж, що, безумовно спричинило негативний вплив на існування екосистем. Лише з часом ми зрозуміємо яким чином це вплине на кліматичні умови.

По – друге, з дитинства необхідно виховувати у дітей любов до природи та розуміння її унікальності. Ми повинні жити в гармонії з природою, дбаючи про неї, а не лише задовольняючи свої соціальні та економічні потреби за рахунок природних ресурсів.

Вихованці 5 –го зустрічали гостей з Миколаївської обласної ради та ГО «Зелений рух» із власноруч зібраними каштанами. Діти з великою радістю підхопили ідею участі в процесі відтворення зелених насаджень. Окрім того, вони згодились висадити частину каштанів на шкільному подвір'ї і вже наступного року посадити власноруч вирощені саджанці в парках, чи то озеленити територію навчального закладу.

Учні Миколаївської гімназії №3 з великою зацікавленістю заслухали інформацію стосовно екологічних проблем сьогодення та були вмотивомані можливістю зробити свій внесок задля покращення екологічної ситуації та посадити дерева в рідному місті чи школі! Кожен учень прислуховувався до слів лектора Олександра Малицького. Цілим класом було вирішено знайти час під час осінніх канікул та зібрати горіхи, жолуді, каштани. Тим паче погода нині дозволяє!

Ми надзвичайно вдячні директору комунального закладу «Загальноосвітня школа I-IIIступенів- центр загальної профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради Лисенку Валерію Миколайовичу за організацію збору каштанів та зустріч з учнями та психологу Миколаївської гімназії №3 Оксані Янішевській та заступнику директора з виховної роботи Колесніченко Наталії Федорівні за приємну зустріч з учнями гімназії, які відкликнулись на запропоновані ініціативи!

Сподіваймось, що вже наступного року на нашу спільну гордість ми поповнимо парки міста та області тисячами нових дерев!

Усі небайдужі жителі області ще мають нагоду долучитись до збору посадкового матеріалу!

Деталі за телефоном +390966281500

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку