54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИ – 45. ЮВІЛЯРІВ ВІТАЛИ АННА ВОРОНОК І НАДІЯ ІВАНОВА

16.10.2019

16-го жовтня в Обласній Науковій бібліотеці відбувся творчий вечір присвячений 45-ти річчю Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Вона була утворена 1974-го року. Перший склад спілки нараховував десятьох літераторів:Михайла Божаткіна, Леоніда Вороніна, Івана Григурко, Леоніда Куліченка, Іван Луценка, Віктора Подольського, Бориса Слободянюка, Валерія Юр’єва, Еміля Январьова і Бориса Янчука. Протягом чотирьох років з 1974 по 1978 відділення спілки письменників України очолював Леонід Куліченко. Згодом у її керма стояли Михайло Божаткін (1978-1986), Валерій Бойченко (1986-1992),  Юрій Миронов (1992-2000), В’ячеслав Качурін (2000-2010), Дмитро Кремінь (2010-2018). У січні 2018 р. організацію вперше очолила жінка – письменниця і журналістка Віра Марущак. Природно, що протягом цього часу Миколаївська обласна організація Національної спілки письменників зростала, поповнювалася новими талановитими людьми, митцями. І сьогодні вона нараховує 24 літератори.

         З нагоди 45-ти річного ювілею членів Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників привітали радник голови Миколаївської обласної ради, депутат Миколаївської обласної ради Анна Воронок і голова постійної депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, депутат Миколаївської обласної ради Надія Валеріївна Іванова.

         «Раді Вас вітати з нагоди цієї урочистої події. Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко та депутатського корпусу обласної ради хочу побажати здоров’я, миру та злагоди Вашим родинам. А Вам особисто, шановні наші літератори, безмежного натхнення. Вважаю, що Ваша творчість є скарбом і оберегом нашої області одночасно»,- наголосила у своєму вітальному слові радник голови обласної ради Анна Воронок.

         «Сьогодні чудовий у Вас ювілей. Хоча членами спілки є чоловіки, але обличчя у неї все ж таки жіноче, лагідне. І куди ж жінка без чоловіка. І 45 – це такий вік приємний. Сьогодні тут, у цій залі, дуже багато друзів наших літераторів, поціновувачів їх творчості і тих, хто безумовно підтримує наших митців. Тож, я щиро хочу Вам побажати, щоб ось це коло друзів і читачів розширювалося. Щоб завжди вистачало енергії, запалу і позитиву»,- зазначила, вітаючи ювілярів голова постійної депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, депутат Миколаївської обласної ради Надія Валеріївна Іванова.

         За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного літературознавства, збереження та збагачення культурної спадщини українського народу, популяризацію Миколаївського краю, утвердження ідеалів духовної краси, формування національних цінностей та з нагоди 45-ти річчя з дня створення Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» II ступеню нагороджено прозаїка, драматурга, театрального і телевізійного режисера Анатолія Малярова і письменника, поета, драматурга, перекладача, Лауреата президентської премії «Українська книга року-2015» Віталія Дмитровича Рогожу.

         За вагомий особистий внесок у розвиток літературної та збагачення культурної спадщини українського народу, багаторічну творчу працю, авторський талант і високий професіоналізм, активну життєву позицію і з нагоди ювілею організації Почесними грамотами Миколаївської обласної ради нагороджено поетесу і прозаїка Тетяну Дмитрівну Свірську та поетесу, прозаїка Ольгу Ярославівну Червякову. Свій талант і тепло власних сердець учасникам ювілейного творчого вечора подарували студенти Миколаївського коледжу культури та мистецтв та чолі із Сергієм Васильовичем Мициком.

 

 

 

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку