54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИ – 45. ЮВІЛЯРІВ ВІТАЛИ АННА ВОРОНОК І НАДІЯ ІВАНОВА

16.10.2019

16-го жовтня в Обласній Науковій бібліотеці відбувся творчий вечір присвячений 45-ти річчю Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Вона була утворена 1974-го року. Перший склад спілки нараховував десятьох літераторів:Михайла Божаткіна, Леоніда Вороніна, Івана Григурко, Леоніда Куліченка, Іван Луценка, Віктора Подольського, Бориса Слободянюка, Валерія Юр’єва, Еміля Январьова і Бориса Янчука. Протягом чотирьох років з 1974 по 1978 відділення спілки письменників України очолював Леонід Куліченко. Згодом у її керма стояли Михайло Божаткін (1978-1986), Валерій Бойченко (1986-1992),  Юрій Миронов (1992-2000), В’ячеслав Качурін (2000-2010), Дмитро Кремінь (2010-2018). У січні 2018 р. організацію вперше очолила жінка – письменниця і журналістка Віра Марущак. Природно, що протягом цього часу Миколаївська обласна організація Національної спілки письменників зростала, поповнювалася новими талановитими людьми, митцями. І сьогодні вона нараховує 24 літератори.

         З нагоди 45-ти річного ювілею членів Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників привітали радник голови Миколаївської обласної ради, депутат Миколаївської обласної ради Анна Воронок і голова постійної депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, депутат Миколаївської обласної ради Надія Валеріївна Іванова.

         «Раді Вас вітати з нагоди цієї урочистої події. Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко та депутатського корпусу обласної ради хочу побажати здоров’я, миру та злагоди Вашим родинам. А Вам особисто, шановні наші літератори, безмежного натхнення. Вважаю, що Ваша творчість є скарбом і оберегом нашої області одночасно»,- наголосила у своєму вітальному слові радник голови обласної ради Анна Воронок.

         «Сьогодні чудовий у Вас ювілей. Хоча членами спілки є чоловіки, але обличчя у неї все ж таки жіноче, лагідне. І куди ж жінка без чоловіка. І 45 – це такий вік приємний. Сьогодні тут, у цій залі, дуже багато друзів наших літераторів, поціновувачів їх творчості і тих, хто безумовно підтримує наших митців. Тож, я щиро хочу Вам побажати, щоб ось це коло друзів і читачів розширювалося. Щоб завжди вистачало енергії, запалу і позитиву»,- зазначила, вітаючи ювілярів голова постійної депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, депутат Миколаївської обласної ради Надія Валеріївна Іванова.

         За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного літературознавства, збереження та збагачення культурної спадщини українського народу, популяризацію Миколаївського краю, утвердження ідеалів духовної краси, формування національних цінностей та з нагоди 45-ти річчя з дня створення Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» II ступеню нагороджено прозаїка, драматурга, театрального і телевізійного режисера Анатолія Малярова і письменника, поета, драматурга, перекладача, Лауреата президентської премії «Українська книга року-2015» Віталія Дмитровича Рогожу.

         За вагомий особистий внесок у розвиток літературної та збагачення культурної спадщини українського народу, багаторічну творчу працю, авторський талант і високий професіоналізм, активну життєву позицію і з нагоди ювілею організації Почесними грамотами Миколаївської обласної ради нагороджено поетесу і прозаїка Тетяну Дмитрівну Свірську та поетесу, прозаїка Ольгу Ярославівну Червякову. Свій талант і тепло власних сердець учасникам ювілейного творчого вечора подарували студенти Миколаївського коледжу культури та мистецтв та чолі із Сергієм Васильовичем Мициком.

 

 

 

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Березень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку