54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

УКРАЇНА ЗАЦІКАВЛЕНА У ПОВЕРНЕННІ НЕЗАКОННО ВИВЕДЕНИХ У ЛАТВІЮ АКТИВІВ УКРАЇНСЬКИХ ЕКС-ЧИНОВНИКІВ – ПРЕЗИДЕНТ

16.10.2019

Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Латвійської Республіки обговорив з Президентом Латвії Егілсом Левітсом тему повернення виведених до латвійських банків коштів злочинного походження, які пов’язані з колишніми українськими високопосадовцями.

«Окрема тема сьогоднішньої розмови – це кошти злочинного походження, пов’язані з українськими екс-чиновниками, які були виведені до латвійських банків з України. Тут ми налаштовані на активну двосторонню співпрацю. Це стосується й питання повернення активів, щодо яких уже є відповідне рішення суду, а також пошуку інших активів, які могли бути незаконно виведені з України до Латвії», – повідомив Президент під час виступу за підсумками переговорів з Егілсом Левітсом.

Водночас Президент Латвії зазначив, що необхідно зачекати на рішення суду і є домовленість, що українська сторона має надати необхідні докази для вирішення цього питання.

Також Володимир Зеленський повідомив, що обговорював з латвійським колегою труднощі в роботі латвійського бізнесу в Україні. Президент наголосив, що захист іноземних інвесторів є одним із пріоритетів для Української держави.

«За цей короткий період ми вже досягли позитиву у деяких справах латвійських компаній, які зазнали спроб рейдерства та беззаконня. Українське правосуддя відновило справедливість. Упевнений, що така тенденція продовжиться й у справах інших постраждалих компаній», – зазначив Володимир Зеленський.

На думку Президента, це демонструє початок позитивних змін у нашій країні та покращення бізнес-клімату.

Крім того, Володимир Зеленський запросив латвійський бізнес інвестувати в Україну, яку нова влада наразі розбудовує.

Під час переговорів Глава держави наголосив на важливості проведення судової реформи. «Нам потрібні зміни в Україні, тому нам потрібні нові судді», – сказав Президент України.

Зі свого боку Президент Латвії відзначив проведення реформ в Україні, зокрема в судовій сфері. «Ми розуміємо, що це важко, і це складні зміни, оскільки судова культура змінюється найдовше. Тому ці реформи приведуть до зміни юридичного мислення», – зазначив він.

Егілс Левітс додав, що Латвія цей шлях пройшла й ділиться своїм досвідом з Україною.

Президент Латвії також зауважив, що під час зустрічі обговорювалися питання енергетики, зокрема будівництво газогону «Північній потік – 2», що становить загрозу для України.

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

 

20 листопада 2019 року з 14.00 до 16.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян  головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку