54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ

21.03.2018

Протягом засідання члени постійної комісії активно обговорювали та опрацьовували 41 питання запропоноване  до розгляду на пленарному засіданні 19-ої сесії обласної ради та 4 профільні питання. Загалом на розгляд сесії депутатами винесено 40 питань. У тому числі затвердження нових програм: "Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року включно", "Програми для виконання рішень суду на 2018-2020 роки, програми інформатизації "Електронна Миколаївщина на 2018-2020 роки", питання внесення змін та доповнень до діючих програм, звернення до вищих органів влади щодо вирішення важливих соціально-економічних питань регіону тощо.

         Під час розгляду 10-го  питання порядку денного " Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївській області на 2014-2018 роки члени комісії поцікавились у заступника начальника відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації загальним станом справ у спортивній школі з фехтування, що у Парку Перемоги. Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи нагадав депутатам обласної ради, що  цей об’єкт будувався за рахунок субвенцій двох бюджетів. . 2012 року землю, відведену для розташування спортивного комплексу, передали з балансу міської комунальної власності у міністерство.

         " Однією з умов виділення субвенції була якраз передача всього спортивного містечка у міську комунальну власність. Попри попереднє погодження з керівництвом міністерства каменем спотикання стали юридичні аспекти щодо передачі об’єкту від МНУ ім.В.Сухомлинського у міську комунальну власність. Згідно з рекомендаціями міністерства повний пакет необхідних документів було виготовлено. Оформлено право власності на незавершене будівництво. Весь пакет знаходиться у Києві для врегулювання усіх юридичних питань. ",- пояснив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

         Де-юре об’єкт іще знаходиться у міністерстві. А по факту школа функціонує. За словами Валентина Гайдаржи за спожиті енергоносії та комунальні платежі, згідно із договорами, сплачують підрядник та з джерел, які не заборонені чинним законодавством України. Спростував заступник голови облдержадміністрації і повідомлення про начебто аварійний стан приміщення. Виявляється, озвучені у ЗМІ проблеми, виникають у приміщенні через нерегулярну експлуатацію та несвоєчасне обслуговування. Оскільки новобудова  школи фехтування знаходиться  на гарантії, то всі проблеми, які виникають в ході її  експлуатації, ліквідуватиме підрядник.  Облдержадміністрація вбачає  вихід з скрутної ситуації  лише у  пришвидшенні передачі об’єкту з балансу міністерства у комунальну власність.

         Представники обласної ради повернуться до роботи над цим питанням відразу по проведенню 19 сесії сьомого скликання.

         Жваве обговорення викликало питання "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої та позашкільної освіти". Головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко, депутатами обласної ради наголошено на необхідності його доопрацювання з подальшим винесенням на розгляд сесії.  

         По завершенні роботи над сесійними питаннями, депутати розглядали профільні. Зокрема, "Про депутатське звернення народного депутата України Бориса Козиря щодо виділення додаткових коштів з обласного бюджету на здійснення першочергових ремонтних робіт меморіального комплексу у с.Ковалівка Миколаївського району". Члени постійної комісії зазначали,  що проблема ремонту потребує втручання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

         Також члени постійної комісії розглянули листи громадської організації "Миколаївська міська рада ветеранів" щодо неправомірного, на їх думку, позбавлення звання "народного" духового оркестру Обласного палацу культури під керівництвом А.В.Чернова, профспілки працівників освіти і науки України щодо сприяння у вирішенні ряду проблем закладів і установ освіти Миколаївської області, Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Обласний шахово-шашковий клуб ім.М.В.Шелеста" щодо сприяння у придбанні електронних шахових дошок.  

         

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку