54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ПРАКТИЧНО-ІНТЕРАКТИВНІ ТРЕНІНГИ З МЕДІАКУЛЬТУРИ

15.10.2019

Студенти Миколаївського політехнічного коледжу стали учасниками двох тренінгів — практичного та інтерактивного — “Соціальні мережі: використовуй правильно” і “Моя безпека в медіапросторі”, організованих обласною бібліотекою для юнацтва в рамках циклу “Медіакультура”. Практичний тренінг модерувала Юлія Задеряка, бібліотекарка відділу “Інтернет-центр”. Вона запропонувала молоді переглянути відео та мультимедійну презентацію про те, як не потрапити в пастку при використанні соцмереж, як не стати залежними від інтернету. В форматі жвавого та змістовного діалогу обговорили основні елементи культури спілкування в соцмережах, поміркували, чому аудиторія Instagram і Facebook зростає щороку надшвидкими темпами, обмінялися думками щодо користі/шкоди соцмереж, спробували визначити, скільки часу проводять на своїх сторінках і як  використали б цей час у “реалі”. Кажуть, що домашні улюбленці схожі на своїх господарів. Якщо перекласти мовою ХХІ століття — смартфони схожі на своїх господарів”, — такими словами розпочався другий, інтерактивний, тренінг, який модерувала Олеся Зєлєнкова, бібліотекарка сектору медіа-освіти і творчості молоді. Присутні погодилися, що в телефонах — вся інформація про їх власників. Наш телефон знає про нас все: хто наші друзі, де ми знаходимось, який інтер'єр нашого дому, оскільки це можна роздивитись на фотографіях. А тепер ще і дані про банківські картки можна побачити. Дехто з учасників тренінгу поділився власними не надто приємними історіями. Виявилося, що жертвами шахрайства з банківськими картками стають і дорослі, і діти. Інформаційна безпекопрокачка   була закріплена інтерактивною грою “Я — за безпечний інтернет”.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку