54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ "МАМИ" ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

15.10.2019

Друзі!

Вчора ми святкували велике свято - День захисника України! З особливою шаною та любов’ю ми дякували воїнам, які захищають нас на Сході України і зі смутком та болем згадували Героїв, які віддали своє життя в боротьбі з агресором.

Найтяжчі хвилини у цій війні пережили мами загиблих воїнів. За ініціативи голови мами загиблого Героя Вікторії Матієнко, Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та депутатського корпусу обласної ради до Дня захисника України в газеті «Рідне Прибужжя» було реалізовано спеціальний проект «МАМИ».

На сторінках газети ви можете побачити матерів загиблих героїв.

«Шановні земляки! 14 жовтня на Покрови Святої Богородиці ми святкуватимемо День захисника України. Нажаль сьогодні, в умовах боротьби українських воїнів з агресором на Сході України це свято має трагічний і сумний відтінок. Особливу біль спричиняє число покладених життів Героїв за наш мир, за нашу незалежність. Навряд чи хтось зможе зрозуміти горе матері, яка замість сина дочекалась свинцеву труну з війни на Сході, навряд чи час втамує біль втрати матерів наших Героїв…

Материнство – найвищий дар, який жінка отримує від Бога, але втрата сина – чи не найтяжча ноша. Дорогі мами воїнів, чиї сини сьогодні перебувають на Сході України! Я низько вклоняюсь перед кожною з Вас і дякую за виховання справжніх патріотів, сміливих та чесних воїнів! Бажаю кожній з Вас здоров’я та якнайшвидше дочекатись своїх дітей додому! Дорогі мами загиблих воїнів! Я висловлюю свої співчуття Вашій втраті. Я дякую Вам за мужність, з якою Ви пережили горе. Я дякую Вам за виховання відданих та сміливих синів України.

Я бажаю кожній з Вас здоров’я, Божого благословення та мирного неба над головою! В спецпроекті «Мами» кожен має змогу глянути в очі кожній жінці, яка втратила найдорожче в житті, але знайшла сили жити далі. Подякуймо їм та помолімося за них!», - звернулась до читачів Вікторія Москаленко.

Спецпроект «МАМИ» ви можете знайти на шпальтах газети «Рідне Прибужжя» №41, 10 жовтня 2019 р.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку