54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ

11.10.2019

В Миколаївській обласній раді на чергове засідання зібрались члени робочої групи з вивчення ситуації, яка склалася навколо залізничного вокзалу Миколаїв-Пасажирський. Додатково члени робочої групи перейнялися проблематикою розвантаження обласного центру від великогабаритного транспорту. Засідання відбулось із запрошенням експертів міського та обласного управлінь економіки і транспортників для досягнення спільних результатів та взаємодії.

Не секрет, що значна частина вантажівок рухається містом в напрямку терміналів «Ніка-Тера», порту «Ольвія». Через відсутність відстійників та об’їзної дороги водії далекобійники змушені чекати своєї черги на вивантаження на узбіччях міських вулиць. Учасники робочої групи пропонують розвантажити вулиці обласного центру шляхом будівництва об’їзної дороги та накопичувальних стоянок. В разі передачі у концесію порту «Ольвія, підрахували депутати з числа учасників робочої групи, вже за рік підприємство вийде на вантажообіг у 5 млн.т, 3 мільйони тон дасть «Єврозовнішторг», на сьогодні порт «Ніка-Тера» вийшов на показник у вісім мільйонів. Аналогічну діяльність здійснює «Океан». Враховуючи такий перебіг подій за відсутності об’їзної дороги Миколаєву може загрожувати транспортний колапс. В обласній державній адміністрації є документи на будівництво цієї ділянки. Вона йде від Шевченкового, через недобудований мостовий перехід в районі Українки, через Прибузьке з виходом на трасу біля Глиноземного заводу. З них 2,5 кілометра міської території. 37 кілометрів – область.

Робота у цьому напрямку триває. Члени робочої групи вирішили звернутися до представників міської влади з метою підготовки документації та інформації для наступної робочої зустрічі.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку