54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У МИКОЛАЄВІ ВИЗНАЧИЛИ МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ ПУНКТІВ ПРИЙМАННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

10.10.2019

Депутат Миколаївської обласної ради, член постійної депутатської комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Ілля Рєзніков постійно займається екологічними проблемами обласного центру і населених пунктів, розташованих поруч з ним.

         Зокрема, Іллю Борисовича непокоїло ганебне явище зливу водіями асенізаторських машин рідких побутових відходів у непристосованих для цього місцях: у передмісті в полях, у зливову каналізацію. Таким чином наноситься значна шкода довкіллю, річкам Південний Буг та Інгул, від чужих «відходів життєдіяльності» страждають жителі поруч розташованих з Миколаєвом населених пунктів.

         Згідно з діючим законодавством України та природоохоронним кодексом порушення, пов’язані зі зливом у непристосованих для цього місцях рідких побутових відходів, тягне за собою покарання у вигляді штрафу розміром від 50 до 80 мінімальних заробітних плат.

         Про виявлені факти депутат обласної ради, член постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Ілля Рєзніков повідомляв своїм колегам по депутатському корпусу Миколаївської міської ради, піднімав це питання на засіданнях виконкому Миколаївської міської ради.

         Згодом, з метою попередження епідеміологічних ускладнень в місті, було визначено місця для облаштування блочними модульними пунктами первинного приймання рідких побутових відходів. На сьогоднішній день вони діють за такими адресами:

-         Інгульський район – вул. Троїцька ріг вул. Новозаводської

-         Центральний район - мкр.Соляні ( вул. Архітектора Старова, 11(КНС 22).

Цією діяльністю у Миколаєві займається ТОВ «Спецавто Миколаїв». Підприємство отримало відповідні дозволи на розміщення ряду пунктів прийому рідких побутових відходів. Вони пересувні і мобільно встановлюються. Мінімально можуть сепарувати від 3 до 9 видів відходів відразу на місці. Проходить процес відділення великих фракцій аж до дрібних домішок. Це дозволить вирішити проблему з прийманням цього виду відходів у віддалених районах Миколаєва. Представники підприємства запрошують до співпраці усіх перевізників РПВ. По всіх питаннях можна звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. Енгельса 47. каб. 19. тел: 098 090 27 08.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку