54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДВІДАЛИ ПРИВІЛЬНЕНСЬКУ СПЕЦІАЛЬНУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ-ІНТЕРНАТ

10.10.2019

Батьки і родичі вихованців та працівники Привільненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Баштанського району Миколаївщини занепокоєні можливим на їх думку закриттям департаментом освіти і науки облдержадміністрації їх закладу. У вересні поточного року представники ініціативної групи приїздили до Миколаєва на засідання постійної депутатської комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. Тоді було прийнято рішення здійснити виїзд до Баштанського району для того, щоб розібратися у ситуації.

         За дорученням голови Миколаївської обласної ради 8-го жовтня у Привільне здійснили робочу поїздку радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак та депутати обласної ради Анна Воронок і Володимир Фроленко.

         В ході зустрічі депутати обласної ради рекомендували департаменту освіти і науки якомога швидше оголосити конкурс на посаду директора закладу, який зможе презентувати проект перспективного розвитку Привільненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Баштанського району

         Депутати обласної ради висловили свою підтримку і готовність до конструктивної співпраці. Як пояснила радник голови обласної ради Оксана Корсак, яка входить до складу регіональної групи з інституалізації інтернатних закладів, реформування передбачає створення у містах, селах і селищах, районних центрах належних умов для дітей та їх батьків за яких необхідність у функціонуванні шкіл-інтернатів в сьогоднішньому статусі буде недоречною. В рамках децентралізації вся відповідальність, у тому числі за об’єкти соціальної сфери, лягає на об’єднані територіальні громади. До того ж моменту діяльність шкіл-інтернатів триватиме. Відносно Привільненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат присутні представники депутатського корпусу обласної ради дали зрозуміти, що поспішних висновків теж ніхто не робитиме. Питання потребує детального вивчення. Йшла мова про можливу реорганізацію або перепрофілювання школи-інтернат. Також присутнім батькам нагадали, що зарахування дітей на навчання сюди здійснюється на основі заяви батьків та висновків інклюзивно-ресурсного центру.

         На сьогоднішній день у приміщеннях за рахунок коштів обласного бюджету зроблено ремонти, придбано обладнання. Для дітей створено комфортні умови для перебування і навчання. До речі, їх сьогодні тут близько 50 чоловік. Потужність закладу дозволяє приймати в рази більше число дітлахів. Річне бюджетне фінансування складає 13,1 млн.грн. на рік.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку