54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДВІДАЛИ ПРИВІЛЬНЕНСЬКУ СПЕЦІАЛЬНУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ-ІНТЕРНАТ

10.10.2019

Батьки і родичі вихованців та працівники Привільненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Баштанського району Миколаївщини занепокоєні можливим на їх думку закриттям департаментом освіти і науки облдержадміністрації їх закладу. У вересні поточного року представники ініціативної групи приїздили до Миколаєва на засідання постійної депутатської комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. Тоді було прийнято рішення здійснити виїзд до Баштанського району для того, щоб розібратися у ситуації.

         За дорученням голови Миколаївської обласної ради 8-го жовтня у Привільне здійснили робочу поїздку радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак та депутати обласної ради Анна Воронок і Володимир Фроленко.

         В ході зустрічі депутати обласної ради рекомендували департаменту освіти і науки якомога швидше оголосити конкурс на посаду директора закладу, який зможе презентувати проект перспективного розвитку Привільненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Баштанського району

         Депутати обласної ради висловили свою підтримку і готовність до конструктивної співпраці. Як пояснила радник голови обласної ради Оксана Корсак, яка входить до складу регіональної групи з інституалізації інтернатних закладів, реформування передбачає створення у містах, селах і селищах, районних центрах належних умов для дітей та їх батьків за яких необхідність у функціонуванні шкіл-інтернатів в сьогоднішньому статусі буде недоречною. В рамках децентралізації вся відповідальність, у тому числі за об’єкти соціальної сфери, лягає на об’єднані територіальні громади. До того ж моменту діяльність шкіл-інтернатів триватиме. Відносно Привільненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат присутні представники депутатського корпусу обласної ради дали зрозуміти, що поспішних висновків теж ніхто не робитиме. Питання потребує детального вивчення. Йшла мова про можливу реорганізацію або перепрофілювання школи-інтернат. Також присутнім батькам нагадали, що зарахування дітей на навчання сюди здійснюється на основі заяви батьків та висновків інклюзивно-ресурсного центру.

         На сьогоднішній день у приміщеннях за рахунок коштів обласного бюджету зроблено ремонти, придбано обладнання. Для дітей створено комфортні умови для перебування і навчання. До речі, їх сьогодні тут близько 50 чоловік. Потужність закладу дозволяє приймати в рази більше число дітлахів. Річне бюджетне фінансування складає 13,1 млн.грн. на рік.

Події

18 грудня 2019 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном - (0512) 370489, 372574

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Грудень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку