54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ОРГКОМІТЕТУ 11 ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ "HOMO LUDENS" 2019

04.10.2019

5-го жовтня на сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру стартує 11 відкритий Міжнародний театральний фестиваль «HOMOLUDENS»2019. Що чекає на поціновувачів театрального мистецтва протягом тижня миколаївським журналістам ввечері 3-го жовтня розповіли члени організаційного комітету фестивалю.

         Отже, цього разу у своєрідному «перезавантаженні» фестивалю візбмуть участь 24 колективи. Серед них гості з Молдови, Білорусі, Литви, Болгарії. Власну майстерність миколаївцям подарують театри Одеси, Києва, Кропивницького, Бердичева, Дніпра, Коломиї, Херсону, Харкова, Мукачеве, Кривого Рогу, Івано-Франківська.

         «Дуже приємно, що про Миколаїв дізнаються з позитивної сторони. Відбуваються у нас фестивалі, втілюються у життя творчі проекти. І 5-го жовтня, о 16-ій годині ми відкриємо наш фестиваль»,- зазначив директор-Художній керівник Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Артем Свістун.

         А відкриватиме 11-ий «HOMOLUDENS»2019 Одеса. Майбутні випускники Одеського театрально-художнього коледжу презентують колекцію театрального костюму і сценічного гриму. На великій сцені цього вечора відбудеться показ вистави Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька «Прекрасний рогоносець».

         На камерній сцені театру яскраву фестивальну палітру відкриє творчий вечір народної артистки України Галини Яблонської.

         Традиційно на фестивалі працюють команди компетентних експертних рад: основної, до складу якої входять професійні театральні критики, драматурги і викладачі на чолі із Василем Васильовичем Неволовим. Та альтернативна, з числа журналістів, які висвітлюють театральне життя, слідкують за новинками у галузі культури і мистецтв. Тож, саме за їх ініціативою безпосередньо на базі фестивального майданчика готуватиметься до ефіру спеціальний телевізійний проект.

         «На базі театру ми створюємо студію і щодня будемо готувати телевізійний щоденник фестивалю. Члени альтернативної експертної ради спілкуватимуться з гостями тут у студії. Це відео буде розміщено на Ютуб каналі, на офіційному веб-сайті театру і в ефірі телеканалу Так-Тв»,- поділилася голова альтернативної експертної ради, завідувач літературно-драматургічною частиною Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Марина Васильєва.

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку