54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«МИКОЛАЇВЩИНА МАЄ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ І МИ ВСЕ РОБИМО ДЛЯ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ НАШОГО РЕГІОНУ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ ЗІ СВЯТОМ

01.10.2019

Днями у Миколаївській астрономічній обсерваторії відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня туризму. Працівників сфери надання туристичних послуг привітала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Вона зазначила, що розвиток туристичної галузі зумовлює позитивні зрушення в економіці області, природно впливає на формування культури і навіть її історії.

         «Хочу від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради висловити подяку усім тим ентузіастам, які працюють на розвиток туристичного потенціалу Миколаївщини. Протягом чотирьох років каденції нашого депутатського корпусу ми теж робили кроки на шляху популяризації нашого краю. Так, з 2017-го року ми підключилися до проведення і організації Міжнародного фестивалю повітряних зміїв ""TryhuttyInternationalKiteFestival". Надавали допомогу оргкомітету в інформаційному забезпеченні. З обласного бюджету виділялися кошти на проведення заходу. Такі зустрічі сприятимуть подальшій популяризації Миколаївської області. Я впевнена, що фестиваль повітряних зміїв TryhuttyInternationalKiteFestival" має стати брендом Миколаївської області. І ми для цього докладемо максимум зусиль. Особисто для мене є перемогою голосування на сесії питання про створення заказників на території Миколаївщини. Це значний вклад у вирішення питань екології області і розвитку її туристичного потенціалу»,- підкреслила, вітаючи працівників туристичної галузі Вікторія Вікторівна.

         За вагомий особистий внесок у розвиток туристичної привабливості Миколаївщини, активну волонтерську і благодійницьку діяльність, високий професіоналізм, сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня туризму Почесною грамотою обласної ради було відзначено Андрія Михайловича Пігулевського, засновника, керівника групи компаній "Устриці Скіфії"

Голову Громадської організації "Асоціація лідерів туристичного бізнесу у Миколаївській області" Тетяну Олександрівну Чичкалюк нагороджено відзнакою Миколаївської обласної ради – "Хрест Святого Миколая" за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію туризму в Миколаївській області, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня туризму.

 

 

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку