54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО СЕСІЇ

19.03.2018

 

         Загалом на розгляд депутатів було запропоновано понад 40 проектів рішень..

         Павло Георгієв – начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, доповідаючи питання про затвердження обласної Програми запобігання та лікування серцево-судинних і судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки, нагадав присутнім, що попередня програма припинила свою дію 2010 року. Протягом останніх восьми років її не існувало взагалі.

         " Усі ці роки ми за програмою кардіо- васкулярних захворювань отримували виключно централізоване постачання з державного бюджету. А запропонованою на розгляд депутатів програмою передбачається придбання обладнання та автомобілів швидкої медичної допомоги для обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, забезпечення придбання тромболітичних препаратів, оснащення сучасною апаратурою обласної клінічної лікарні, забезпечення всіх центральних районних лікарень апаратурою. Це дозволить передавати до кардіологічного центру обласної клінічної лікарні кардіограми для здійснення консультацій і визначення тактики лікування пацієнтів",- зазначив Павло Георгієв.

         Одноголосно члени постійної комісії підтримали рекомендацію щодо винесення вищевказаного питання на опрацювання у сесійному режимі.

         Озвучив Павло Георгієв заходи, які передбачаються у зв’язку із запропонованим продовженням строку дії на період до 2018 року включно обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

         " Заходами програми передбачається придбання апарату для проведення гістологічних досліджень та придбання хіміотерапевтичних радіофарм препаратів та препарату - супроводу для лікування пацієнтів. Протягом року буде підготовлено проект програми боротьби з онкологічними захворюваннями строком на 2019 – 2021 роки та подано її на затвердження обласної ради",- підкреслив начальник управління охорони здоров’я. З урахуванням пропозицій депутати рекомендували теж винести проект рішення на розгляд сесії.

Депутатському корпусу запропоновано здійснити реорганізацію обласної наукової медичної бібліотеки Миколаївської обласної ради шляхом приєднання її до обласного центру здоров’я. Начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації акцентував увагу присутніх депутатів на недоцільності подальшої експлуатації бібліотеки.

         « Хочу сказати, що все рухається вперед. І науковий прогрес у тому числі. В силу сучасних обставин так сталося, що бібліотека сьогодні не користується попитом. Вона знаходиться у приміщенні, яке ми були змушені орендувати у міста. Багато років поспіль не оновлюється бібліотечний фонд. Більш того – там тече дах. Щоб Ви розуміли – практично послугами цієї бібліотеки ніхто не користується. Здійснивши її реорганізацію ми економимо понад півмільйона гривень коштів. При цьому ми зберігаємо бібліотечний фонд. Частину книг буде передано до бібліотеки ім.О.Гмирьова. Меншу частину книжок буде розміщено в обласному центрі здоров’я»,-наголосив Павло Георгієв.

Головуючий на засіданні Володимир Лісніченко звернувся до Павла Георгієва з проханням у правовому полі вирішити питання з подальшим працевлаштуванням звільнених з бібліотеки працівників. Згодом депутати проголосували про винесення питання на розгляд сесії.

         Під час засідання постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури розглянуто ініційоване обласною державною адміністрацією питання щодо використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Миколаївської області. Без палких дискусій депутатами, враховуючи соціальну важливість даного проекту рішення, підтримано ініціативу щодо його обговорення у сесійній залі.

         Учасники засідання опрацювали низку кадрових питань, внесення змін та доповнень до обласних комплексних програм та звернень депутатського корпусу Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, Національного Антикорупційного Бюро.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку