54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО ЗЕРНОВОГО ТЕРМІНАЛУ ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ»

24.09.2019

Урочиста церемонія відкриття Миколаївського Зернового терміналу ПрАТ «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» відбулась сьогодні в Миколаєві. На презентації новозбудованого зернового терміналу були присутні голова Миколаївської обласної адміністрації Олександр Стаднік, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич голова OREXIMGroup Юрій Будник, представники делегації Республіки Корея, Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Корея в Україні пан Квонг Кі Чанг, генеральний директор з питань економічного співробітництва Республіки Корея пан Ко Бонг Джун, генеральний директор з питань закордонного бізнесу Корейської корпорації розвитку сільських поселень Сонг Кі Хонг.

Масштабну подію відвідали представники центральних органів влади України, Республіки Корея, представники посольства Республіки Корея в Україні, керівники підприємств та організацій.

Компанія POSCO INTERNATIONAL CORPORATION була заснована в березні 1967 року. В 1975 році вона була визначена корейським урядом як генеральна торгова компанія. Після подолання фінансової кризи в Азії стала дочірньою компанією POSCO і, грунтуючись на внутрішню стабільність, була готова зустрітись віч-на –віч з майбутнім.

Як партнер, який охоплює всі процеси галузі, компанія POSCOINTERNATIONALCORPORATION, пропонує індивідуальні послуги для клієнтів в Азії, Північній та Південній Америках, Європі та інших країнах. Основними напрямками діяльності компанії POSCOINTERNATIONALCORPORATION є торгівля, організація проектів, розвиток ресурсів.

Група компаній «ОРЕКСІМ» була заснована у 2004 році в Миколаєві. З моменту заснування компанія виросла в динамічний холдинг. Основною діяльністю є інвестування та управління об’єктами інфраструктури порту, перевантаження та торгівля сільськогосподарською продукцією, управління компаніями, які забезпечують супровідні послуги обробки вантажів.

З вітальним словом виступив Президент POSCOInternational Кім Йонг Санг: «Для мене неймовірно важливо та одночасно я радий відкривати сьогоднішню церемонію, на якій присутня така велика кількість шанованих гостей. Компанія POSCOINTERNATIONALCORPORATION– це корейська торговельна корпорація, яка розвиває свою діяльність у всьому світі у міжнародній торгівлі, реалізації проектів та енергетиці. Починаючи з 1994 року ми розвиваємо відносини з Україною у сфері зернової продукції, металургії, хімічної промисловості та сировинної продукції. Я вважаю за велику честь створити зерновий термінал у партнерстві з OREXIMGROUP. Експортний зерновий термінал у Миколаєві – це перший зарубіжний зерновий термінал , яким керує корейське приватне підприємство. Я хочу від щирого серця подякувати Національній інвестиційній раді України, Міністерству інфраструктури, місту Миколаїв. Адміністрації порту, українським урядовцям, голові OREXIMGROUP Юрію Буднику та корейським представникам за їх допомогу і безкінечну підтримку».

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік привітав присутніх та гостей та подякував за результат, який є не на словах, а у справах.

Після урочистої частини відбулась церемонія розрізання стрічки, а опісля сама церемонія відкриття НКХП Термінал та висадження дерев.

 

Події

12 листопада 2019 року з 14.00 до 16.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян заступником голови Миколаївської обласної ради Кротовим А.О.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-10-24
Про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність»

Міжнародна культурно-освітнья поїздка «Європейська співдружність» відбудеться з 23 квітня до 01 травня 2020 року до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (лист і програма поїздки додаються).

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку