54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відвідала інтернатні заклади Миколаївського та Веселинівського районів

16.03.2018

У двох вищевказаних закладах 13 лютого було відібрано проби води на аналіз. Він здійснювався у незалежній атестованій лабораторії Миколаївської області. Тоді ж заступник  директора департаменту зізв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерій  Жуков і Михайло Молчанов –директор ПП  Мембраннітехнології, представник міжнародноїкомпаніїЕкософт в Миколаївській та Херсонській областях, сертифікованийінженер з  проектування, монтажу та обслуговування  систем очищенняпитної води обговорили з керівництвом установ ймовірні варіанти інсталяції обладнання. При цьому враховувалась специфіка розташування водопровідних і каналізаційних мереж.  Вартість обладнання, матеріалів, монтаж та пуско-налагоджувальні роботи були своєчасно профінансовані компанією"PepsiCo в Україні" . Найближчим часом за дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко також  буде розроблено карту якості питної води в усіх інтернатних установах Миколаївської обласної ради.

         Варто відзначити, що на сьогодні завдяки підприємству «Сандора» компанії "PepsiCo в Україні" системи водоочищення функціонують  вже у 32  дитячих та медичних закладах Миколаївщини. 

         За ініціативиВікторії Москаленко 2017 року булозроблено акцент на інтернатних закладах Миколаївськоїобласті. Їхвсього 22. ВідповіднимустаткуваннямобладнаноШевченківську школу- інтернатВітовськогорайону ,  запустили в експлуатацію установку на Снігурівщині у Новопетрівськійспеціальній  загальноосвітнійшколі-інтернат, Антонівськійзагальноосвітнійшколі –інтернатНовоодеського району. Четвертий, завершальний проект 2017 року компаніяреалізувала уПривільненськійспеціалізованійшколі – інтернатБаштанського району. 

         2018 року  соціальнапрограма "Чиста вода", яка реалізується компанією"PepsiCo в Україні" у регіонах, де розташованівиробничіпотужності,  в рамках глобальноїкорпоративної стратегії " Відповідально до мети" і підтримана головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко триває. Степівський дитячий будинок –інтернат Миколаївського району та Широколанівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 1-2 ст. Веселинівського району за кошти компанії "PepsiCo в Україні" отримали високотехнологічні п’ятиступеневі зворотньоосмотичні системи доочищення питної  води.  

         «Ми знаємо, що близько 80% захворювань викликані вживанням неякісної питної води. Ця проблема актуальна для багатьох регіонів України, і Миколаївської області зокрема. З метою покращення ситуації компанія «PepsiCo в Україні»,  у рамках глобальної корпоративної стратегії " Відповідально до мети", як представник соціально-відповідального бізнесу, у регіонах, де розташовані виробничі потужності реалізує соціальну програму "Чиста вода".  2017 року ми зробили акцент на інтернатних закладах Миколаївської області. Їх всього 22. До кінця року було  намічено план дій. Його вдалося втілити у життя.   І ось тепер продовжуємо забезпечувати наші інтернатні установи, їх вихованців та персонал чистою питною водою. Символічно, що така подія у Миколаївському та Веселинівському районах відбувається напередодні Всесвітнього дня водних ресурсів»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         « Для нас це була проблема номер один . Тому що, якщо фактично брати цей регіон – саме кінець Миколаївського та початок Веселинівського районів, тут вода дуже жорстка. Ці очисні системи  дозволять нам забезпечити якісною питною водою в першу чергу дітей і звичайно персонал наших закладів .Ми дуже вдячні голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, підприємству «Сандора» компанії"PepsiCo в Україні" за таку ініціативу »,- підкреслили директор Степівського дитячого будинку-інтернату Руслан Слюсаренко та директор Широколанівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат 1-2ст.

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку