54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ НА СОБОРНІЙ ПЛОЩІ

23.09.2019

Дуже гучно, яскраво та масштабно в Миколаєві відзначали День фізичної культури та спорту!

У суботу на Соборній площі зібралась уся спортивна еліта області! Зустріти можна було як дітлахів, що тільки роблять перші кроки у великому спорті, так і видатних спортсменів. А об’єднало всіх бажання відсвяткувати День фізичної культури і спорту.

З цим святом спортсменів, тренерів, фахівців фізкультурно-спортивної галузі Миколаївської області вітали голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, а також усі прихильники та шанувальники спорту та здорового способу життя.

Кращі спортсмени області зібрались, щоб порадувати присутніх своїми виступами та продемонструвати спортивну майстерність. В показових виступах взяли участь чемпіони, призери та учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності, спортсмени центрів олімпійської підготовки, члени обласних федерацій з видів спорту. Це спортсмени, які радували нас своїми досягненнями у великому спорті здобуттям найвищих нагород.

Систематичними заняттями спортом охоплено понад 26 тисяч спортсменів, на Миколаївщині розвивається 31 літній олімпійський вид спорту та 54 неолімпійські види. В 44 дитячо-юнацьких спортивних школах і 10 спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах олімпійського резерву займаються спортом більше 17 тисяч дітей.

Для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Миколаївській області створено необхідні умови для вільного доступу до фізкультурно-оздоровчих та спортивних закладів. Сьогодні більше 300 осіб з обмеженими можливостями у Миколаївській області охоплено різними формами фізкультурно-реабілітаційної та оздоровчої роботи системи «Інваспорт».
Миколаївщина дуже багата на видатних і славетних спортсменів, які славлять її далеко за межами області та України. Завдяки їм гімн України лунає на Олімпіадах, Параолімпіадах, Дефлімпіадах, Чемпіонатах світу та Європи.

Вихідцями з Миколаївщини, що стала милою батьківщиною та місцем тренувань є видатні олімпійські чемпіони – Ольга Харлан, Олена Хомрова, Ілля Кваша, Олена Федорова, Діана Шелестюк, Олена Буряк, Світлана Малькова, Віктор Конкін, Ігор Цветов. Своєю присутністю сьогодні порадували Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко та учасники Олімпіад різних часів Марія Ралчева, Ірина Чужинова, Олег Машкін, Світлана Малькова, Антоніна Димова.

Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Фізичної культури та спорту»за вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльнісьпочесне звання Заслуженого працівника фізичної культури та спорту було присвоєно Салєєву Миколі Леонтійовичу – старшому тренеру ДЮСШ №7 та Шереметьєвій Валентині Іванівні – директору обласної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Зі святом спортсменів, тренерів, батьків спортсменів та присутніх привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, який зазначив, що знаходитись серед спортсменів, що доклали стільки зусиль для перемоги і досягли значних висот – велика честь для нього.

Почесною відзнакою голови Миколаївської ОДА «Святий Миколай Чудотворець» IIIступеня нагороджено Богдана Гриненка, Віктора Конкіна, Тетяну Мар’янко, Олену Петрухіну, Ірину Смоленську, Григорія Хозяінова. Почесними Грамотами Миколаївської ОДА нагорожено Анатолія Єма, Олександра Кельбаса, Марію Лабузову, Леоніда Малькова, Олега Машкіна, Сімура Мірзоєва, Сергія Небутова, Віктора Шевченка.

Андрій Кротов у своїй вітальній промові зазначив, що метою кожного спортсмена є здобуття олімпійського «золота» і побажав кожному спортсмену досягти найвищих висот. Він нагородив Почесною грамотою Миколаївської обласної ради з нагоди відзначення Дня Фізичної культури та спорту, плідну працю щодо реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури та спорту в Україні та її межами Олександра Куніна, Олексія Карабак, Петра Вдов, Ганну Антикало, Олександра Павлюка, Софію Черноморову, Олександра Федоренка, Поліну Ткач, Дениса Озерова, Володимира Москаленко, Віталія Раєвського, Валерія Запорожця.

Своє захоплення спортсменами висловив і Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Він нагородив подячними листами Миколаївського міського голови Івана Гриника, Олександра Соколова, Андрія Василевського, Івана Білоуса.

Глядачі мали змогу привітати оплесками та побачити виступ команди Новоодеської ЗОШ №1, яка стала переможцем проекту Національного Олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя», в якому змагались понад 300 школярів з 25 регіонів. Вчителя фізичної культури і школи Новоодеської ЗОШ №1 Валерія Андрєєва та вихователя команди Олену Хлівну-Андрєєву нагороджено Почесним знаком Національного олімпійського комітету «За олімпійську відданість».

Під оплески присутніх грамотами Національного олімпійського комітету України нагородили Діану Шелестюк, Марію Білявську, Дарію Мороз.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку