54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ГЕРОЇ УКРАЇНИ КРІЗЬ ВІКИ» ДЕНЬ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ГОРОДИЩІ «ДИКИЙ САД»

23.09.2019

День Миколаївської області відсвяткували патріотичним заходом "Герої України крізь віки"!

Минулої суботи під патронатом голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко біля городища «Дикий сад» жителі міста Миколаїв та гості з області насолоджувались масштабним видовищем – «Герої України крізь віки».

Голова Миколаївської обласної ради вітала гостей і зазначила, що Миколаївщина має багатовікову історію і ми не повинні обмежуватись лише цифрою з моменту утворення адміністративної одиниці. А всі разом маємо святкувати свято поваги до рідної землі.

Саме по наших землях проходили різні племена і народи, змагаючись за право жити тут, на місці, де зливається Південний Буг та Інгул. Були тут і кіммерійці і варвари – кочівники, античні греки та римляни, монголи та литовські лицарі та, звичайно, українські козаки, які мужньо захищали наші землі й виборювали право для України бути незалежною та вільною. Сьогодні за наше мирне небо над головами продовжують боротись українські військові.

Святкова програма не даремно носить назву «Герої України крізь віки», адже глядачі побачили справжні поєдинки героїв, що мешкали на тутешніх землях у різні часи. На ристалищі видовищно боролись герої – представники кочових племен, під гучні аплодисменти гості заходу зустрічали поєдинок варварів, бої гладіаторів. Ведучий вміло передавав атмосферу справжніх гладіаторських боїв, адже на розсуд глядачів було винесено питання жити тому, хто програв чи ні. Гості феєричного шоу побачили поєдинок героїв, які зобразили улюбленців глядачів римських арен – Мурмілона та Діммахера.

Гучними оваціями підтримували лицарський поєдинок. Один з лицарів був одягнений у міланський обладунок, що забезпечував практично повний захист бійця. А його супротивник мав класичний лицарський обладунок кінця 14 сторіччя, що звався бригантина Кюзнах та шолом Бацинет.

Між поєдинками виконувались танці «амазонок», «гостей» з Греції.
Та звичайно, одну з найгероїчніших сторінок історії нашої Батьківщини уособлює українське козацтво. Їх патріотизм, свобода духу, героїчна боротьба за Україну і сьогодні є прикладом для нас справжньої любові і відданості рідній землі. Вільні козаки з Миколаївської спортивної школи показали козацький бій, а вміле володіння зброєю в руках продемонструвала Тося-козачка.

Справжні Чумаки з Козацького товариства «Новий Буг» виступили перед глядачами. Сьогодні на свято вони привезли найбільшу в Україні булаву й демонстрували свою силу підіймаючи її. Також гостям було запропоновано повторити це! З великою охотою чоловіки один за одним демонстрували свою силу.

Миколаївщина має багату та героїчну історію. Сьогодні нащадки козаків відстоюють незалежність та свободу рідної країни на Сході. Шануймо та любімо рідну землю!

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку