54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"ЗА СЬОГОДНІШНЬОЮ ПОДІЄЮ СТОЇТЬ ЛІДЕР ТА ПОТУЖНИЙ ФАХІВЕЦЬ!", - НА "НІБУЛОНІ" ВВЕЛИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 140-МЕТРОВИЙ ПЛАВКРАН.

20.09.2019

         20 вересня, на суднобудівно-судноремонтному заводі ТОВ СП «Нібулон» розпочав роботу міжнародний форум TRANSEXPOODESA-MYKOLAIV 2019. Виставка «Суднобудування і водний транспорт» зібрала майже 100 учасників. Діяльність цих іноземних та вітчизняних компаній тісно пов’язана із функціонуванням море-господарського комплексу: постачальники спеціалізованого устаткування, крюїнгові компанії, тренажерні центри, термінали та порти, страхові компанії тощо. З експозицією ознайомилися численні гості серед яких голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік у супроводі керівника «Нібулону», Героя України Олексія Опанасовича Вадатурського.

         Цього ж дня на території підприємства відбулась історична подія - введення в експлуатацію 140-ка метрового плавкрану з двома крановими частинами та зерносховищем на 13400 куб.м. NIBULON MAХ. Він оснащений трьох’ярусною надбудовою у носовій частині, двома вантажними трюмами з гідроприводними, двосекційними шарнірно-відкидними люковими закриттями. Осадка судна 4 метри, дедвейт 8541 т, водотоннажність (порожнем) 5396 т. Автономність NIBULON MAХ за запасами пального та прісної води – 90 діб.

         Будівництво здійснювалося за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації та Європейського банку реконструкції і розвитку, а також Європейського інвестиційного банку. Завдяки співпраці з Міжнародними фінансовими інституціями на «Нібулоні» були створені умови для спуску цього судна, а саме відбулась масштабна реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу компанії.

         «Дозвольте мені від імені всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради та від кожного району області з цією потужною подією, з тим, що Миколаївщина процвітає та створюються нові робочі місця. За такою подією стоїть справжній лідер та фахівець, дякуючи якому сьогодні ми з Вами можемо насолоджуватись таким святом. Вітаю Олексія Вадатурського з тим, що він є лідером потужних змін! »,- зазначила у привітальній промові голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Вікторія Москаленко вручила Герою України, керівнику ТОВ СП «Нібулон» Олексію Вадатурському найвищу відзнаку Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" I ступеня.

Додатково відзначимо, що суднобудівно-судноремонтний завод "Нібулон" нарощує темпи виробництва. За участі Вікторії Москаленко, Олександра Стадніка та Олександра Сєнкевича було закладено несамохідне судно-майданчик проекту В1500 та портовий буксир-штовхач кантувальник проекту Т410.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку